« 1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 »

До уваги учнів

Міністерством молоді та спорту України у  партнерстві із Програмою розвитку ООН в Україні створено платформу із профорієнтації та побудови кар’єри для молоді – портал "Моя кар’єра" (http://www.mycareer.org.ua/), на якому молодь зможе пройти ліцензований міжнародний профорієнтаційний тест "Магелано університет" для  визначення інтересів, вмінь, навичок та вибору майбутнього напряму навчання.

Метою тесту є надання допомоги молоді краще зрозуміти себе та зробити більш зважене рішення у виборі напряму освіти та майбутньої професійної діяльності. Тест розрахований на старшокласників, випускників середніх шкіл, середніх спеціальних навчальних закладів та абітурієнтів віком від 14 до 25 років. Крім того, на сайті міститься корисна інформація про ринок праці в Україні та актуальні професії, поради щодо написання резюме та підготовки до співбесіди.

Веселковий тиждень

Суббота22:56

З 27 по 31 жовтня у колегіумі стартував "Веселковий тиждень". Учні могли взяти участь у дні чарівних посмішок, щирих компліментів, добрих справ, веселих фото та осінніх квітів.

Міс Осінь 2015

Окрім маленьких красунь, за право володіти короною змагалися і наші старшокласниці. Довгоочікувану перемогу у конкурсі "Міс Осінь-2015" виборола Бондарчук Богдана, учениця 11 класу! Вітаємо переможницю і дякуємо усім конкурсанткам за незабутні враження!)

Міні-міс Осінь 2015

30 жовтня у наш колегіум завітало чарівне свято "Міні-міс Осінь-2015". Усі маленькі учасниці були просто надзвичайними)! А перемогу здобула учениця 5-а класу Кравець Богдана. Вітаємо!!!

Вітаємо з перемогою!

6 жовтня, у турнірі Кубку «Шкіряний м’яч», учні 3-4 класів Коростенського міського колегіуму здобули почесне 2 місце! Вітаємо юних футболістів та їх тренера Ісмаілова Олега Аласовича та бажаємо нових перемог!

Онлайн-газета

Воскресенье21:34

Гурток журналістики "Redколегіум" презентує випуск онлайн-газети!

(Натисніть на зображення для перегляду)

Свято колегіуму та спорту

Воскресенье18:45

Осінь – пора першої прохолоди і приємної меланхолії… Саме вона створює особливу атмосферу свята, прикрашаючи все навколо барвами кольорів. У повітрі панує спокій та гармонія – суцільний простір для шалених ідей та креативу.

Традиційно, у цю пору року, Коростенський міський колегіум запрошує на «Свято дитинства та спорту», під час якого кожен мав змогу проявити свої таланти в різноманітних напрямках.

Воскресенье18:38

Вітаємо Пилипчук Ніну Михайлівну, яку нагороджено премією ім. С.І. Іванова, як кращого працівника
в галузі «Освіта»! ... Читать дальше »

Воскресенье18:31

Вітаємо Тичину Валерію з отриманням стипендії міського голови в номінації
«За наукові досягнення»!

Головні досягнення, заслуги за 2015 рік, характеристика діяльності ... Читать дальше »

Воскресенье18:23

Вітаємо Тичину Ігоря з отриманням стипендії міського голови в номінації «За спортивні досягнення»!

Головні досягнення, заслуги за 2015 рік, характеристика діяльності