1 2 3 4 5 6 »

Випуск 2020

Суббота10:30

«Таланти твої, колегіуме!»

«Таланти твої, колегіуме!» - це колегіальне талант-шоу, в якому показати свої будь-які здібності може кожен учень нашого закладу. І 28 лютого відбувся ІІ етап цього дійства, у якому брали участь уже учні 5-10 класів. Талановиті вихованці проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Художнє мистецтво», «Гра на музичних інструментах», «Фокуси».

Приємно, що відкрилися і нові зірочки на творчому небосхилі колегіуму. Для багатьох артистів їхні виступи були дебютними!

І хто знає, можливо саме наші учні стануть у майбутньому відомими музикантами, співаками, артистами, хореографами!

Фотозвіт

Талант-шоу «Таланти твої, колегіуме!»

25 лютого у міському колегіумі вкотре відбулася найочікуваніша подія - талант-шоу «Таланти твої, колегіуме!». У конкурсі показали свої здібності та таланти учні 2-4 класів.
Талановите вокальне виконання, чудова хореографічна майстерність та гра на музичному інструменті, чуттєве декламування вірша – усе це проявили наші талановиті учні. Підтримувало артистів безліч глядачів!

Колегіум має таланти! І ми у цьому вкотре переконалися!

День Святого Валентина

Суббота12:36

День Святого Валентина - свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних освідчень. З гарним настроєм відзначили це свято і колегіанти. Конкурси, розваги, приємні сюрпризи-валентинки, майстер-класи, романтичні фотографії – усе було сповнене щирості та дружньої любові. Бажаємо усім взаємної любові та відчуття неповторності життя!

Фотозвіт

Новорічне свято в Коростенському геріатричному центрі

Наші учні сьогодні віншували жителів Коростенського геріатричного центру зі святами! Веселі щедрівки, посівання, гарні та щирі привітання усім підняли настрій!

День Святого Миколая

День Святого Миколая – одне з найочікуваніших дітьми свят.
Невидимою щирою рукою Святий Миколай обдаровує сьогодні усіх.

Цікаво та весело цей день пройшов у колегіумі. До малюків завітали посланці Святого Миколая з цікавими розвагами та подаруночками. Учні 1 класу відвідали чудову музичну композицію «Ходить по землі Святий Миколай», яку підготували п’ятикласники.

Радість, усмішки та щира віра в чудо в дитячих очах ще раз переконали усіх, що дарувати один одному любов та доброту – це так приємно!

День української писемності

В День української писемності та мови дрес-код у колегіумі - вишиванка. Це стало вже нашою доброю традицією. І це наша позиція: мова і національний одяг – невід’ємні атрибути нації. З великою охотою і гордістю наші учні та вчителі одягають вишиті сорочки. І якось по-особливому проходить цей день: скрізь панує атмосфера урочистості, гордості за свій народ, атмосфера свята...
А ви підтримаєте наш флеш-моб? Одягніть 9 листопада вишиванку!

День миру

Колегіанти долучилися до відзначення Міжнародного дня миру! Молодші учні взяли участь в акції "Парасолька миру", старші - в акції " Лист воїну" Усі роботи передали тим, кому вони адресовані, воїнам АТО м. Коростеня.

Міс Осінь-2018

А Ви були на конкурсі краси "Міс Осінь-2018"?
Це було неймовірне шоу! Наші юні леді достойно змагалися у всіх

випробуваннях! Цьогоріч титул Міс Осінь здобула Несудімова Марія (11

клас)