« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 49 50 »

6 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з історії. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Шолупата Анна, учениця 8 класу,  отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Бовкунову Лідію Петрівну , яка підготувала призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

5 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з української мови та літератури. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Дорфман Олена, учениця 11 класу отримала дипломи ІІ ступеня. Вітаємо Атаманчук Світлану Іванівну , яка підготувала призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

Годівнички, виготовлені учнями.

На зимових канікулах учні 1-В класу не лише відпочивають. Нещодавно вони долучилися до акції "Годівничка для синички", під час якої підгодовували пташок поблизу колегіуму. Тож беріть приклад з нашої малечі, допомагайте перезимувати пташкам та домоможіть їм та майбутнім пташенятам зустріти весну!

Канікули 5А та 7Б

20 грудня вирушилу у передноворічну подорож і учні 5-А і 7-Б класів, які також відвідали столицю держави – м. Київ. Їх подорож розпочалася з відвідання вистави «Принцеса цирку». Цього дня учні також побували на Поштовій площі, Володимирській гірці, Михайлівській та Софіївській площах, Старокиївській горі, Андріївському узвозі, побачили Андріївську церкву, Софіївський і Михайлівський Собори, фундамент Десятинної церкви, липу Петра Могили – дерево, якому 400 років. А ще - побували біля Новорічної ялинки та відвідали святковий ярмарок. Сповнені вражень, діти планують новий відпочинок і чекають нової поїздки!

Канікули 7А

У пошуках новорічного настрою та яскравих вражень, 22 грудня учні 7-а класу вирушили на екскурсію до Києва. Національний музей історії України, Пейзажна алея, Андріївський узвіз, Софіївський майдан, з головною ялинкою країни та зимовими розвагами - це ще далеко не все, що вдалося побачити. Та, мабуть, найбільше запам'ятається смачна кока-кола, якою всі насмакувалися на рік вперед! Одним словом, було весело!

Канікули 1-А та 4-Б

Нещодавно учні 1-А та 4-Б класів побували на фабриці ялинкових прикрас у селищі Клавдієво. Діти стали свідками справжнього дива: як із невеликих заготовок створюються чарівні новорічні іграшки, з неймовірними візерунками та малюнками. Тож святкова атмосфера та яскраві враження ще довго не полишатимуть нашу малечу!

Новорічні ранки

Наближаються новорічні та різдвяні свята. Усі дітки та навіть дорослі чекають на діда Мороза. А до учнів початкової школи колегіуму, він уже завітав) Так, на цьому тижні пройшли новорічні ранки. Вихованці побували у новорічній казці, відчули себе казковими героями та отримали смачні подарунки.

P.S. Щиро дякуємо Палацу культури за подароване свято та батькам, зусиллями яких засяяла чудова новорічна ялинка!))

Фото зі свята можна переглянути в фотоальбомі.

День Святого Миколая

Ой, хто, хто Миколая любить…

Подарувати дітям краплинку радості напередодні свята Миколая вирішили учні 7-а класу. З самого ранку 18 грудня вони вітали наших найменших учнів, а згодом, вже вкотре, вирушили з солодощами та подарунками до Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Віри, Надії, Любові''. Там їх радісно та стурбовано зустріла малеча, подарувавши незабутню, теплу зустріч, яка ще надовго залишиться серці кожного.

P. S. Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до благодійної акції «Святий Миколай, до всіх діток завітай». Усі зібрані речі, канцелярію, іграшки, книжки було передано діткам центру. А на кошти було куплено солодощі.

Фото можна переглянути в фотоальбомі

Таємничий вечір на Андрія

Воскресенье18:03

10 грудня Коростенський міський колегіум запросив усіх бажаючих на  українські вечорниці до свята Андрія Первозванного. Одинадцятикласники підготували театралізовану виставу з піснями, віршами, обрядом кусання Калити. Після святкового дійства учні 7-11 класів запросили усіх на гостину  та частували один одного традиційними українськими стравами: варениками, дерунами, пирогами, зразами, узваром. Свято вийшло неймовірно яскравим та колоритним. Фото можна переглянути в фотоальбомі "Вечорниці 2015".

Учні нашого колегіуму прийняли активну участь у міському етапі Всеукраїнського мовного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика. Високий рівень знань продемонстрували переможці. Дорфман Олена ( І місце), учениця 11 класу, Петренко Дмитро (І місце), учень 3 класу та Лісовська Марія (ІІ місце), учениця 10 класу. Вітаємо переможців та їх вчителів Атаманчук Світлану Іванівну, Пилипчук Ніну Михайлівну, Кобилинську Ірину Миколаївну.

Бажаємо наступних перемог!