« 1 2 ... 45 46 47 48 49 50 »

Відбулася урочиста лінійка присвячена Дню знань

Новий навчальний рік в Коростенському міському колегіумі розпочався з урочистої лінійки.

Першим учнів привітав ... Читать дальше »

24 серпня

Воскресенье19:16

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Звіт директора

30 червня, директор колегіуму- Леонід Степанович, розповів присутнім про здобутки колегіму за попередній навчальний рік, та плани на наступний навчальний рік.

Всеукраїнський флешмоб вишиванок

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом.
Свято не передбачає обов’язкових заходів окрім одягання вишиванки. Саме свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно просто вчинку – просто одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання.

... Читать дальше »

Конкурс юних істориків-краєзнавців «Що? Де? Коли?»

14 травня 2015 року на базі загальноосвітньої школи №11 методичний кабінет організував міський конкурс юних істориків-краєзнавців «Що? Де? Коли?». Мета конкурсу – виявлення обдарованих дітей, виховання любові до рідного краю, його історичного минулого. В конкурсі брали участь команди всіх загальноосвітніх закладів міста. Учні 9-10 класів, які входили до складу команд, демонстрували знання історії Коростенщини. Журі відзначило активних учасників конкурсу - команди ЗОШ№11, ЗОШ№ 13 і ЗОШ№ 3 та переможців - учнів НВК №12, Коростенського міського колегіуму і Коростенської гімназії №7. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів!

Урочиста лінійка присвячена Дню Пам'яті

8 травня в нашому колегіумі відбулася урочиста лінійка, яка була присвячена дню Пам'яті. На наше свято було запрошені ветерани, яким ми продемонстрували вірші, пісні та танці воєнного часу. А наші гості із задоволенням поділилися з нами своїми спогадами, розказали історії своїх життів. Дякуємо Вам, дорогі ветерани!

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою у обласних змаганнях турніру «Шкіряний м’яч»: Вигівського Андрія, Салея Романа, Мельника Данила, Прищепчука Миколу, Оніщука Варгеза, Гордійчука Вадима та їхнього наставника Ісмаїлова Олега Аласовича!

День Землі

Як відомо, 22 квітня, у всьому світі відзначається глобальне свято - Міжнародний день Землі. Воно відзначається всім світовим співтовариством вже уп'яте - адже Земля та її екосистеми є нашим спільним домом.

Наш колегіум не залишився осторонь!

У День Землі були проведені акції, щодо збору макулатури, пластику та використаних батарейок. ... Читать дальше »

12 порад міському голові від учнів міського колегіуму

30 травня 2015 року Коростень відзначатиме 1310 - річницю. Напередодні свята у місті було оголошено конкурс серед учнів 10-11 класів шкіл нашого міста на тему «Якби я був мером».

Поки старші учні готують свої твори ... Читать дальше »