Батькам першокласників!!!

Графік проведення новорічних заходів

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Нещодавно 4-Б клас їздив на екскурсію до м. Києва.

Нещодавно 4-Б клас їздив на екскурсію до м. Києва. Ми відвідали Національний науково-природничий музей та океанаріум.

В музеї природи ми прослухали екскурсовода по залу зоології. Нам найбільше сподобалась  розповіді про підводний світ. І взагалі ми дізнались багато нового і  цікавого.

В океанаріумі ми познайомились з різноманітними видами морських та океанських жителів. Тут нас  вразив скляний водний тунель. Було дуже захоплююче, коли над головою пропливають  акули, скати, черепахи,риби. Також були й відкриті акваріуми з мешканцями підводного світу. Загальні враження від океанаріуму надзвичайні.

Ми з нетерпінням будемо  чекати наступну екскурсію, яку організують вчителька і батьки.

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Свято "Спорту та колегіуму"

26 вересня в колегіумі пройде  свято "Спорту та колегіуму". Урочисте відкриття відбудеться о 12-10. Цього року до активної участі запрошуються батьки.Номінації для батьків: "Найсильніший батько" та "Найкмітливіша мама". Кожен з учнів може прийняти участь в турнірі з шахів або тенісу. Відбудуться змагання з футболу, баскетболу, піонерболу, спортивна естафета. На шкільному підвір'ї відбудеться святковий ярмарок.

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Джура»

18 та 19 травня відбудуться чергові змагання роїв загальноосвітніх навчальних закладів міста у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній  грі «Джура». Рій нашого закладу також бере участь в змаганнях, тож просимо підтримати наших учасників.

Щороку навесні усі свідомі долучаються до Всеукраїнської толоки. Учні колегіуму - не виняток, а приклад у цьому. Так, 12 квітня, вони вирушили на прибирання прибережної території річки Уж. До акції долучився волонтерський рій колегіуму "Діти України", який встановив агітаційні таблички із закликами прибирати за собою і берегти нашу природу.

Учням колегіуму!

Увага!