День українського костюму

7 листопада у Коростенському колегіумі було оголошено Днем українського костюму. ... Читать дальше »

Виставка "Плекатимеш мову - цвістимуть слова!"

З 5 по 7 листопада в нашому колегіумі проходила виствка малюнків учнів початкової школи "Плекатимеш мову - цвістимуть слова", присвячена Дню української мови та писемності.

«В горах моє серце…», або сходження на Говерлу. Коростенський міський колегіум.

День народження – день особливий, сперечатися марно. Та святкують його по-різному: хтось – гучно та весело, інші – тихо та непомітно. Педагогічний колектив Коростенського міського колегіуму легких шляхів не шукає, тож вирішив відмітити 40-річчя улюбленого навчального закладу незабутньо. З легкої руки директора, Леоніда Степановича Демчука, 15 сміливців вирішили повторити подвиг 10-річної давнини і знову здійснити сходження на найвищу точку України – Говерлу.
Яким же був наш похід? Чим запам’ятався і чим вразив?
... Читать дальше »

Колегіум - звучить гордо!

ЗОШ №10 було присвоєно новий статус - Коростенський міський колегіум філологічно – філософського напряму.
Детальнішу інформацію ви можете переглянути за посиланням.

Свято першого двзоника

В школі розпочався новий навчальний рік!

1 вересня у колегіумі розпочався новий 2014-2015 навчальний рік.Україна - єдина країна, це тема першого уроку, який проходив в нашій школі. Уроки були цікавими та пізнавальними  для  школярів молодших та старших класів. Фото з інших уроків можна переглянути на сторінці фотоальбомів.

1-10 11-20 ... 471-480 481-490 491-496