Вітаємо Тичину Ігоря з отриманням стипендії міського голови в номінації «За спортивні досягнення»!

Головні досягнення, заслуги за 2015 рік, характеристика діяльності

Тичина Ігор є учнем 9 класу Коростенського міського колегіуму. Проявив себе ініціативним, компетентним учнем.

Ігор захоплюється спортом і досяг високих результатів. Він є Він є членом команди Житомирської області з волейболу, членом збірної комади України, яка братиме участь в чемпіонаті Європи серед юнаків.

Тичина Ігор має високі досягнення з волейболу:
2013 рік – ІІІ місце на Всеукраїнському турнірі, присвяченому пам’яті Г.В. Ніколайчука
2014 рік – ІІ місце на Всеукраїнському турнірі, присвяченому пам’ятіГ.В. Ніколайчука
2014 рік – ІІІ місце на Чемпіонаті України ( дитяча ліга)
2014 рік – ІІ місце у змаганнях юнацького турніру пам’яті героїв «Небесної сотні»
2015 рік – ІІІ місце на відкритому чемпіонаті України з волейболу

Ігор має І розряд (дорослий) з волейболу.
Ігорю притаманні високі моральні якості: справедливість, доброзичливість, чесність, скромність. Користується повагою і авторитетом серед вчителів, учнів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 368 | Додав: виктор | Теги: обдаровані діти, тичина, стипендія, ВІТАЄМО, Москаленко | Рейтинг: 0.0/0
Имя *:
Код *: