« 1 2 3 4 ... 39 40 »

День сміху

Міжнародний день дитячої книги

Більше фото

Міжнародний день дитячої книги відзначається щороку 2 квітня (починаючи з 1967 р.) у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена (1805–1875 рр.). Дитяча книга – перша сходинка до пізнання безмежного, чарівного, дивовижного світу – життя. Вона вбирає в себе цілий світ; все цікаве, що буває в ньому. Тому в цей день для колегіантів було проведено багато заходів з метою заохочення до читання, до творчості, до самоосвіти та пізнання!

До уваги учнів і батьків!

До уваги учнів і батьків!

Відділ освіти інформує, що відповідно до рішень педагогічних рад навчальних закладів, згідно Постанови Кабінету Міністрів України №104 від 17.02.2021 р., беручи до уваги рішення обласної комісії з питань ТЕБ та НС про відновлення роботи міських, приміських та міжміських автобусних маршрутів, в закладах освіти Коростенської міської територіальної громади з 29.03.2021 року для учнів 1-4 класів буде організоване навчання з відвідуванням закладу освіти, для учнів 5-11класів з використанням технологій дистанційного навчання.

Атестація

.Більше фото

На весняних канікулах учні відпочивають, а педагоги колегіуму працюють над підвищенням свого методичного та професійного рівня. Так, 18 березня відбувся «Аукціон педагогічних ідей», на якому вчителі обмінялися досвідом та продемонстрували свій фаховий рівень, творчість, надбання, поділилися педагогічними знахідками у викладанні своїх предметів. Теми для аукціону були дуже цікавими та актуальними: «Розвиток критичного мислення на уроках історії» (Будзинська Таїса Ростиславівна), «Нові форми роботи з батьками. Батьківські чаювання» (Кучер Олена Миколаївна), «Розвиваючі вправи на уроках в НУШ» (Семененко Леся Миколаївна), «Реалізація концепції «навчання через дію» у проєктній діяльності учнів 4-класів» (Пилипчук Ніна Михайлівна), «Ранкова зустріч» (Каськевич Тетяна Іванівна), «Використання фейсбук-сторінок на уроках літератури. Актуально: вивчаймо зміни в українському правописі» (Заєць Ольга Юріївна), «Методи і прийоми аналізу й закріплення вивченого матеріалу на уроках української мови та літератури» (Жмаченко Наталія Володимирівна), «Використання інтернет-ресурсів та засобів на онлайн-уроках математики» (Сидоренко Світлана Іванівна), «Використання ігрових технологій в НУШ» (Кравець Тетяна Миколаївна).

Впровадження цікавих сучасних інноваційних методик викладання в освітній процес – вимога сьогодення! Переконані, що такий обмін досвідом спонукатиме до подальшої самоосвіти педагогів.

Опитування  ... Читать дальше »

Нагородження Грамотою Верховної Ради кращих освітян міста

15 березня 2021 року у залі засідань виконавчого комітету Коростенської міської ради відбулося нагородження Грамотою Верховної Ради кращих освітян міста за заслуги перед українським народом. Цю почесну нагороду отримала і вчитель фізичного виховання Коростенського міського колегіуму Мороз Світлана Євгенівна! Щиро вітаємо!

Профорієнтація

8 Березня!

Опубликовано Коростенський міський колегіум Суббота, 6 марта 2021 г.

8 Березня!

Найніжніший та найсвітліший день в році – 8 Березня! Початок весни, початок життя в природі, перше тепло. Любі наші мами, бабусі, вчительки, доньки, подруги і всі-всі представниці прекрасної статі! Прийміть найщиріші вітання від учнів колегіуму! Залишайтеся такими ж неповторними, ніжними і красивими! Щастя вам і радості завжди і в усьому! Зі святом!

"Гордість міста"

Щиро вітаємо заступника директора з НВР та вчителя початкових класів Коростенського міського колегіуму Кучер Олену Миколаївну, яка цьогоріч отримала таку почесну нагороду для кожного коростенця -"Гордість міста" у номінації "Особистий приклад"! Пишаємося Вами та бажаємо, щоб ця заслужена нагорода стала ще одним стартом до нових творчих та професійних здобутків!