« 1 2 3 4 ... 33 34 »

Щодо відшкодування компенсації на дітей, які не харчувалися в навчальних закладах.

Суббота08:12

Шановні батьки Коростенського міського колегіум!

Готуйте пакети документів на своїх дітей згідно переліку. Ваш класний керівник повідомить Вам у батьківській групі (Вайбер) про дату прийому пакету у вашому класному кабінеті колегіуму.

Увага! За комплектацію документів несуть відповідальність лише батьки,тому ретельно їх вдома перевіряйте!

Документи мають бути зібрані у файлі. Якщо у вас навчається у нашому освітньому закладі більше однієї дитини, пишеться одна заява і готується спільний пакет, який здається одному за вибором класному керівникові. Дата карантину з 13 березня по 29 травня( останній день навчального року) року.

Зразок заяви

Всеукраїнська школа онлайн запускає уроки для учнів 1-4 класів: розклад і теми

Всеукраїнська школа онлайн запускає уроки для учнів 1-4 класів: розклад і теми

З 28 квітня "Всеукраїнська школа онлайн" запускає відео-уроки для учнів 1-4 класів.

Заняття для початкових класів транслюватимуть у  вівторок і четвер, повідомляють у Міністерстві освіти та науки

Час трансляції – з 09:00 до 10:00 години, а один урок триватиме 15 хвилин.

... Читать дальше »

КОРОСТЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОЛЕГІУМ продовжує НАБІР ДО 1 КЛАСУ НА 2020-2021 навчальний рік

КОРОСТЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОЛЕГІУМ

продовжує

НАБІР ДО 1 КЛАСУ НА 2020-2021 навчальний рік

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03. 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  наказів   Міністерства      освіти і науки     Українивід 16.04.2018 року   № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти»змінено  термін подання заяв на зарахування дітей до  закладів загальної середньої освіти по 15 червня  2020 року. У період карантину пропонуємоприйом заяв на зарахування до закладів загальної середньої освіти здійснювати електронною поштою у сканованій формі на адресу колегіуму   kmk10kor17@ukr.netз поміткою «Документи до 1 класу».

Продовжити  прийом оригіналів документів на зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти міста Коростеня в 2020/2021 навчальному році для здобуття освіти, визначених Порядком, після припинення карантинурежиму надзвичайної ситуації безпосередньо у колег ... Читать дальше »

ДОНОРСТВО КРОВІ або ПЛАЗМИ.

Доброго дня.
ЧЕРЕЗ КАРАНТИННІ ЗАХОДИ ДОНОРІВ МАЙЖЕ НЕМАЄ, А КРОВ В ЛІКАРНЯХ ВКРАЙ НЕОБХІДНА!!!
Розмістіть, будь-ласка, дане оголошення (хоча б один раз на день) на вашому ЗМІ:

Допоможіть, будь-ласка, відродити благодійне врятування життя людини - ДОНОРСТВО КРОВІ або ПЛАЗМИ.

КОРОСТЕНСЬКИЙ ВІДДІЛ
ЗАГОТІВЛІ КРОВІ ТА ЇЇ КОМПОНЕНТІВ
КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА
«ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КРОВІ» ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
ЗАПРОШУЄ ВСІХ БАЖАЮЧИХ ТА НЕ БАЙДУЖИХ
ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ В ДОНОРСТВІ КРОВІ або ПЛАЗМИ

«ЗДАВ СВОЮ КРОВ або ПЛАЗМУ - ВРЯТУВАВ ЛЮДСЬКЕ ЖИТТЯ»

Чекаємо на Вас щодня з понеділка по п’ятницю: з 08.00 до 12.30
за адресою: Житомирська область, місто Коростень, вулиця Шевченка, будинок №66
Для донації (здачі крові або плазми) необхідно мати при собі паспорт (якщо новий - з додатком) та ідентифікаційний код.
Режим харчування напередодні донації крові чи плазми особливий: необхідно виключити з раціону жирну, смажену, копчену, гостру та пряну їжу (масло, сало, жирні м'ясо та рибу, молоко, сметану, яйця, морозиво, зернята).
Можна вживати: відварені м'ясо та рибу, каші, картоплю, відварені і сирі овочі та фрукти, соки, кисіль, компот, житній та не здобний білий хліб.
За три дні до донації виключити алкоголь!!!
За дві години до донації виключити цигарки!!!

Телефон для довідок: 0(4142)45-109.

Після кожної донації крові або плазми донор отримує:
Відповідно до ст.9 Закону України «Про донорство крові та її компонентів» в день донації працівник, який є або виявив бажання стати донором, звільняється від роботи на підприємстві, в установі, організації незалежно від форм власності із збереженням за ним середнього заробітку, а також, після кожної донації, в тому числі у разі давання крові у вихідні, святкові та неробочі дні, донору надається додатковий день відпочинку із збереженням середнього заробітку (Закон України за підписом президента діє на всій території України).

Тимчасовий центр надання інформації та інструментів для допомоги вчителям у період епідемії коронавірусу (COVID-19).

https://welcome.edufuture.biz/?utm_source=eSputnik-promo&utm_medium=email&utm ... Читать дальше »