Колегіальний парламент

Робота учнівського самоврядування Коростенського міського колегіуму забезпечує комплексний виховний вплив на учнів шляхом залучення їх до активної та систематичної участі у вирішенні важливих питань класу та колегіуму, а також планування, організації, контролю й підбиття підсумківнавчальної та суспільно-корисної праці.

Найвищим виконавчим органом учнівського самоврядування, робота якого спрямована на розвиток учнівської ініціативи щодо задоволення своїх потреб та інтересів, є колегіальний парламент, до якого, в свою чергу, входить 6 міністерств.

Саме цей принцип розподілу обов’язків дозволяє урізноманітнити і конкретизувати функції самоврядування, даючи можливість кожному учневі знайти саме свою справу, яка йому близька за інтересами, здібностямиі нахилами.

Парламент Коростенського міського колегіуму (згідно до типового положення про органи учнівського самоврядування) включає в себе наступні міністерства.