Вітаємо Пилипчук Ніну Михайлівну, яку нагороджено премією ім. С.І. Іванова, як кращого працівника
в галузі «Освіта»!

Пилипчук Ніна Михайлівна працює в Коростенському міському колегіумі з 1993 року, виявляє високий рівень професіоналізму, творчість. Володіє інноваційними освітніми технологіями, активно їх використовує та поширює у професійному середовищі. Вчителька обізнана із сучасними психолого-педагогічними концепціями навчання, володіє широким спектром стратегій навчання, вміло продукує оригінальні інноваційні ідеї.

Ініціативна. Компетентна. Володіє законодавчими і нормативними документами про освіту, методикою організації навчально-виховного процесу. Виняткові організаторські здібності, працелюбність, самовідданість роботі, наполегливість дають змогу успішно розв’язувати проблеми вдосконалення навчально-виховного процесу.

Пилипчук Н.М. велику увагу приділяє формуванню ключової компетентності уміння вчитися: опанування школярами раціональних способів організації свого навчання, формування умінь висловлюватися, спостерігати, оцінювання здобутих результатів.

Ніна Михайлівна забезпечує високу результативність своєї роботи. Більшість її вихованців мають високий та достатній рівень знань і успішно продовжують навчання в старшій школі. Її   випускники – переможці олімпіад, творчих конкурсів, Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика (Дорфман Олена, Тичина Валерія, Лісовський Денис, Вождай Аня).

Ніна Михайлівна  постійно ділиться досвідом роботи з колегами.За її активною участю у колегіумі проводяться  міські семінари-практикуми: «Організація та проведення конкурсу нестандартних уроків», «Формування пізнавальної активності шестирічок», «Форми і методи роботи з обдарованими дітьми». Вона є членом  творчої групи «Інтерактивні методи навчання як засіб розвитку творчого мислення», наставником молодих вчителів.Досвід роботи Пилипчук Н.М впроваджується в практику роботи вчителів колегіуму, міста. Вона є автором методичних розробок: «Портфоліо обдарованої дитини», «Фізкульхвилинки на уроках у початкових класах», «Використання краєзнавчого матеріалу на уроках математики».

Матеріали досвіду Пилипчук Ніни Михайлівни були представлені на виставці « Сучасна освіта Житомирщини» («Використання краєзнавчого матеріалу на уроках математики», «Розвиток творчих здібностей школярів»).

Праця педагога неодноразово була відмічена Почесними грамотами відділу освіти Коростенського міськвиконкому, управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації, Міністерства освіти і науки України.  За відмінне виконання  Закону «Про освіту»  нагороджена значком «Відмінник народної освіти».

Ніні Михайлівні  притаманні якості ділової людини, педагога: інтелігентність, професійна вимогливість, справедливість, доброзичливість, чесність, скромність. Користується повагою і авторитетом серед вчителів, учнів, батьків.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 449 | Додав: виктор | Теги: нагороджено, вчителі, ВІТАЄМО, премія Іванова | Рейтинг: 0.0/0
Имя *:
Код *: