1 2 3 ... 27 28 »

До уваги учасників освітнього процесу

Пятница17:47

До уваги учасників освітнього процесу закладів загальної середньої освіти Коростенської міської територіальної громади

У зв’язку з погіршенням погодних умов та інформацією Укргідрометцентру про ускладнення погодних умов на території Житомирської області, беручи до уваги рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Коростенської міської ради, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, забезпечення права дітей на здобуття загальної середньої освіти відділом освіти та закладами загальної середньої освіти прийнято рішення про перехід на навчання з використанням дистанційних технологій з 15.02 по 17.02.2021 року.

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Співчуваємо рідним та близьким…

Пятница17:25

Колектив Коростенського міського колегіуму із сумом сповіщає, що сьогодні перестало битися серце заступника директора з господарчої частини Солом’янчука Анатолія Павловича… Він залишиться в нашій пам’яті як добра, щира людина, яка завжди була готова прийти на допомогу… Анатолій Павлович залишив по собі плоди своїх добрих справ, які довго пам’ятатимуть люди. Співчуваємо рідним та близьким…

 

 

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


"Охорона праці очима дітей - 2021"

Четверг17:20

Колегіанти активно взяли участь у першому етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку "Охорона праці очима дітей - 2021", організованого Управлінням Держпраці у Житомирській області. Бажаємо перемоги юним художникам!

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


День безпечного Інтернету

Среда15:39

Фотозвіт

День безпечного Інтернету відзначають щороку 9 лютого. Мільйони людей об’єднуються, щоб надихнутися для позитивних змін онлайн, підвищити освіченість з питань безпеки онлайн та взяти участь у заходах, що проходять у всьому світі.

9-10 лютого колегіум також долучився до Дня безпечного інтернету. Зокрема соціальний педагог провів тренінгові заняття для учнів 6-х класів "Будь зі мною: об'єднаймося для кращого інтернету", години спілкування для 5-х класів "Безпечний інтернет"; у холі діяв тематичний інформатор "День безпечного інтернету". Класні керівники також провели з учнями профілактичну роботу на цю тему.

Цифрова грамотність в сучасному світі вкрай необхідна кожному. Тож користуймося інтернетом безпечно!

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Всесвітній день водно-болотних угідь

Вторник17:10

Фотозвіт

2 лютого 2021 року відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. В колегіумі в цей день були проведені інформаційні хвилинки у середніх та старших класах, спрямовані на підвищення обізнаності учнівської молоді з питань необхідності збереження водно-болотних екосистем. Діяв також тематичний інформатор.

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні

Вторник13:14

Сьогодні, 5 січня 2021 року, розпочалась реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні. Зареєструватися можна до 19 січня включно на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, учасники/учасниці пробного ЗНО можуть обрати лише один предмет для проходження пробного ЗНО.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання можна скласти з одного з таких предметів:

☑ українська мова;

☑ українська мова і література;

☑ історія України;

☑ математика;

☑ біологія;

... Читать дальше »

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Вступна компанія

Среда14:52

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


«Оберіг для захисника»

Вторник18:55

Повний фотозвіт

Наші молодші колегіанти активно долучилися до акції «Оберіг для захисника», організованої громадською організацією Об’єднання ветеранів АТО «Гуртом Легше» міста Коростень. Усі дитячі роботи будуть передані воїнам, які на даний час виконують завдання в зоні ООС на території Донецької та Луганської областей України. Сподіваємося, що обереги, виготовлені дитячими руками, розрадять наших героїв та подарують часточку тепла напередодні свят.

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


"Годівничка для синички"

Вторник15:16

Повний фотозвіт

Ще на початку зими молодші колегіанти взяли участь у акції "Годівничка для синички" (на фото учні 1А та 2А класів). Дякуємо нашим малюкам та їхнім батькам за небайдужість та допомогу пташкам. Тепер пернаті часті гості на подвір'ї колегіуму!

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

Пятница17:11

Повний фотозвіт

З 25 листопада по 10 грудня колегіум долучився до щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», яка покликана привернути увагу громадськості до актуальних для суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків.

Різні тематичні заходи були проведені з колегіантами. У 7-х класах відбувся тренінг «Профілактика булінгу серед учнів»; урок із кібербезпеки «#Не ведусь: ми герої безпеки в Інтернеті» пройшов у 5-х класах; профілактична бесіда «Секстинг та кібербулінг» пройшла у 6-х класах; тренінгове заняття «Ми за життя без насильства» пройшло у 5-х класах. До Міжнародного дня людей з обмеженими фізичними можливостями пройшли виховні години «Усі ми рівні, хоч і різні», а також діяли інформатори «Відомі люди з особливими потребами», «Життя без насильства». До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом з учнями 8-х класів проведено виховну годину «Що тобі відомо про ВІЛ?». Також діяли виставки дитячих робіт «Моя родина без насильства» та «Моя долонька проти насильства».

До Міжнародного дня боротьби з рабством у деяких класах пройшла виховна година «Торгівля людьми: страшна правда». У класах пройшли години спілкування класного керівника «Мій світ без насильства» (з профілактики насильства у сім’ї), години спілкування «Права та моральні цінності» до Міжнародного дня прав людини.

Сподіваємося, усі колегіанти зрозуміли, що будь-які прояви насильства є порушенням прав людини та є недопустимим у цивілізованому світі!

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »