Кожна людина проходить свої "університети”. Але для кожного найпершим і найважливішим університетом була школа, де починається становлення особистості дитини, плекаються її мрії.

Для багатьох учнів таким університетом стала Коростенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10, нині - Коростенський міський ліцей №10!

Школа заснована 1 вересня 1974 року. За 40 років свого існування школа випустила 3112 випускників, з них 132 - медалісти.  Були серед них старанні і не дуже, дисципліновані і пустуни. Є серед них військові та бізнесмени, вчителі та лікарі, журналісти та прості робітники, трударі землі. І артисти є, і менеджери. Бухгалтери, економісти… Мабуть, немає такої професії, яка б була не під силу нашим випускникам. Серед них є багато знаних людей, які досягли високих результатів у своєму житті.

З 1974 по 1980 рр. очолювала школу мудрий директор – Надія Федорівна Дрозд, до якої з повагою ставилися вчителі, учні, батьки.
З року в рік школа жила своїм життям, оновлювалася. З 1980 по 1985 рік – новий етап у її житті. Директором стає досвідчений педагог Ганна Дмитрівна Ускова. Під її керівництвом було багато зроблено для підняття авторитету навчального закладу.
З 1985 по 1992 рр. школу очолив Петро Андрійович Шуляренко, чудова людина, прекрасний педагог, мудрий керівник. Усі свої знання, вміння і досвід він передав учителям та учням
Яскравою сторінкою у житті школи є час перебування на посаді директора з 1992 по 2000 рр. Анатолія Устиновича Пашинського, вимогливого, турботливого, принципового.
2000 рік. Керівництво школою прийняв молодий та амбітний директор Леонід Степанович Демчук. Саме завдяки старанням цієї наполегливої людини, у 2014 році, школа отримала статус школи нового типу – колегіуму. І саме за його керування колегіум поступово модернізується у школу нового тисячоліття!

Заступник з навчально-виховної роботи — Вдовиченко Світлана Анатоліївна
Заступник з виховної роботи — Яненко Юлія Петрівна.

Заступник з навчально-виховної роботи - Біжан Тетяна Володимирівна

Заступник з навчально-виховної роботи - Войтенко Дмитро Анатолійович