Вітаємо Тичину Валерію з отриманням стипендії міського голови в номінації
«За наукові досягнення»!

Головні досягнення, заслуги за 2015 рік, характеристика діяльності

Тичина Валерія є ученицею 11 класу Коростенського міського колегіуму. Валерія – всебічно розвинена дівчина, проявляє інтерес до вивчення предметів природничо-математичного та гуманітарного циклу. Кілька років поспіль Валерія є багаторазовим призером Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплін:

2014 рік – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії ( ІІІ місце), з фізики ( ІІ місце), з географії ( ІІ місце)
2015 рік – переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії ( ІІ місце), з фізики ( ІІІ місце), з географії ( І місце), з німецької мови (ІІІ місце)

Валерія – член шкільного парламенту, ініціатор і активний учасник заходів колегіуму. Валерії притаманні високі моральні якості: толерантність, справедливість, доброзичливість, чесність, скромність. Користується повагою і авторитетом серед вчителів, учнів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 391 | Додав: виктор | Теги: обдаровані діти, ВІТАЄМО, стипендія, тичина, Москаленко | Рейтинг: 0.0/0
Имя *:
Код *: