« 1 2 ... 5 6 7 8 9 ... 49 50 »

"Новорічні старти"

22-23 грудня команда КМК "Юні козачата" (керівник Плескач І. А.) у складі 10 учнів брала участь у обласних змаганнях "Новорічні старти".

Учениця 5б класу Михайленко Д. виборола дві срібні нагороди у бігу на 60м та 200 м. Учениця 7а кл. Плескач С. стала четвертою у стрибках у довжину.

Інші учні показали дуже гарні результати і встановили особисті рекорди. Так тримати, до нових вершин у спорті!

Всеукраїнські предметні олімпіад!

Цьогоріч учні міського колегіуму гідно виступили у міському етапі Всеукраїнських предметних олімпіад!  Ми пишаємося переможцями цього виду інтелектуальних змагань та їхніми наставниками! Бажаємо успіхів у обласному етапі та подальших здобутків!!

Благодійна акція

Сьогодні, 21 грудня, підійшли до завершення благодійні акції колегіуму зі збору необхідних речей для діток, підопічних благодійному фонду «Елеон» та стареньких Геріатричного центру м.Коростеня. Жителям центру передали також новорічні листівки, які виготовили учні початкових класів. Дякуємо усім небайдужим, ваша доброта і чуйність буде чудовим подарунком для тих, хто цього потребує

І знову ми в гостях у бібліотеки-філії №3

І знову ми в гостях у бібліотеки-філії №3! Дякуємо за цікаві зустрічі та заходи для наших учнів!

Кубок міністра оборони

13 жовтня у Житомирі визначили переможців обласного турніру з футзалу на Кубок міністра оборони серед допризовників. Перемогу здобула команда Коростенського міського колегіуму, яка стала володарем кубку вдруге за історію турніру! Вітаємо наших футболістів! Пишаємося вами!

День захисника та захисниці України, День українського козацтва, День української повстанської армії (УПА),

Більше фото

Передддень 14 жовтня – Дня захисника та захисниці України, Дня українського козацтва, Дня української повстанської армії (УПА), Дня святої Покрови Пресвятої Богородиці – у класних колективах пройшло багато цікавих і пізнавальних заходів: вікторина "Козацькому роду нема переводу", конкурси «Веселі козачата», "Козацькі розваги", бесіди "День козацтва. Зростаємо мужніми", " Покрова - свято козацьке", міні-вікторина "Козаччина", гра «Козацькому роду - нема переводу», виховні години "Зростаємо мужніми", «День захисників України: сучасне свято з історичними витоками», «Ми - майбутні герої», «Ми роду козацького діти, землі української цвіт!», «Козаки - славні вояки», тематичний івент «Ми - майбутні захисники України», виховний захід "Шляхами козацьких звитяг", перегляд фільму «Чорний ворон» тощо.

Колегіанти краще пізнали історію своєї країни, культурні та духовні традиції народу.

Пишаймося тим, що ми – українці, роду козацького цвіт!

Безпека дорожнього руху

Більше фото

Сьогодні до наших учнів завітали поліцейські дорожньо-патрульної служби та розповіли про правила для пішоходів та велосипедистів.

"Ми - дружні і ми - проти булінгу"

Більше фото

З метою протидії булінгу психолог колегіуму Ісмаїлова О.В. провела з учнями 4-х класів тренінги "Ми - дружні і ми - проти булінгу", а з учнями 7б класу дискусію "Як я можу зупинити булінг"