« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 49 50 »

Безпека дорожнього руху

Більше фото

У вересні в колегіумі пройшли заходи в рамках місячника безпеки дорожнього руху "Увага! Діти на дорозі!". Так, пройшли виховні години "Знай та вивчай правила дорожнього руху", тематичні уроки з основ здоров'я, виставки малюнків "Правила знай, їх не забувай" тощо.

Сподіваємося, що дорога для учнів буде завжди безпечною, бо наші вихованці обізнані із правилами!

День учителя у міському колегіумі

Більше фото

День учителя у міському колегіумі пройшов просто неймовірно! Стільки приємних емоцій та сюрпризів для усіх, хто працює у нашому закладі, подарували сьогодні наші учні! Щасливі миті святкового дня!

"Осінній дивогоай"

Більше фото

Дякуємо "Клініці, дружній до молоді" та психологу Аллі Давидюк за цікавий тренінг з нашими учнями з теми "Стоп" булінг"

"Осінній дивогоай"

Більше фото

Сьогодні в колегіумі відбулося відкриття виставки учнівської творчості "Осінній дивогоай". Роботи колегіантів просто неймовірні за своєю красою та оригінальністю!

Бідльше фото

Національний урок пам’яті, приурочений до 80-тих роковин трагедії в Бабиному Яру, пройшов сьогодні у міському колегіумі. Урок був покликаний розповісти про жахливі факти дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Також урок мав на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру. Учні вшанували також пам’ять розстріляних жертв фашизму біля братської могили по вулиці Гастелло.

Всеукраїнський рейд –місячник «Увага! Діти на дорозі»

Фотозвіт

У вересні вже традиційно проходить Всеукраїнський рейд –місячник «Увага! Діти на дорозі», який покликаний нагадати дітям про надзвичайну важливість дотримуватись правил дорожнього руху та безпечного перебування на вулиці. Долучилася до проведення рейду і наша бібліотека, створивши для своїх користувачів тематичну виставку-інсталяцію . На бібліотечний захід завітали шестикласники КМК №10, які відповідали на питання вікторини «Наш друг дорожній рух», демонстрували та обговорювали свої малюнки та з захопленням грали в настільну гру «Світлофор».

День Миру у міському колегіумі

Фотозвіт

Флешмоб «Мирна планета». Учні готували долоньки-прапорці різних країн та прикрашали ними зображення нашої планети, даруючи побажання миру, щастя і добра!

Зустріч лікаря «Клініки дружньої до молоді»

Сьогодні відбулася чергова зустріч лікаря «Клініки дружньої до молоді» Валентина Костянтиновича Сингаївського з нашими учнями . Тема зустрічі - "Зроби свій вибір - обери здорове харчування".

День фізкультурника

Фотозвіт

Напередодні Дня фізкультурника в колегіумі пройшли різноманітні заходи, адже фізкультура і спорт - улюблені заняття учнів. Було проведено Олімпійський урок на тему «Заснування Олімпійських ігор. Олімпійські ігри Античності», олімпійські старти, змагання. Окрім того, вихованці спортивної секції «Юні козачата» провели відкритий майстер-клас для громади міста, присвячений Олімпійському тижню та Дню фізкультурника, за що були нагороджені олімпійськими щоденниками та футболками.

Радіємо, що під час урочистих міських заходів на стадіоні «Спартак» учителі колегіуму Світлана Мороз та Ірина Плескач були нагороджені грамотами міського голови. Мороз Світлана Євгенівна також нещодавно повернулася із Паралімпійських ігор, що пройшли у Токіо, у яких була суддею з голболу! Пишаємося вами! Усі наші учителі фізкультури – найкращі!.