« 1 2 3 4 5 6 7 ... 49 50 »

Подарунок захиснику

З безмежною вдячністю та вірою в серці наші діти підготували невеличкі підбадьорюючі подаруночки для наших захисників та захисниць. Майбутнє нашої України вірить в ЗСУ і бажає кожному швидше повернутися додому, дякуючи захисникам за кожен новий день свого щасливого життя.

Посвята в першокласники

Непомітно промайнув вересень. І для наймолодших ліцеїстів настало свято, якого вони з нетерпінням чекали – «Посвята в першокласники». Це було свято і для випускників, які ще 10 років тому були такими ж маленькими, а вже незабаром на них чекає випуск та доросле життя. Лунали привітання, добрі і щирі слова та щаcливий дитячий сміх. Учні 11 класів приготували для першачків пам'ятні подарунки.

Нехай же цей день запам'ятається усім!

День вчителя!

З Днем вчителя, дорогі наші!! Дякуємо за доброту і чуйність. Витримку і терпіння. Невтомну і неоціненну працю. За те, що у такий складний час ви лишаєтесь поруч із нами

Запрошуємо до співпраці!

Колектив міського ліцею 10 запрошує на роботу медсестру з дієтичного харчування.
Довідки за тел. 0677888932

Виставка творчих робіт "Гарбузова родина"

Золота осінь завітала і до міського ліцею №10.

Яскрава осіння пора щедро обдаровує нас своїми плодами. Так, корисний овоч гарбуз став головним на виставці творчих робіт "Гарбузова родина", в якій активно взяли участь учні початкових класів. Разом зі своїми батьками маленькі ліцеїсти створили незвичайні тематичні композиції, проявивши свою творчість та креативність.

"День миру"

«МИР» - лише 3 букви в слові, але мають такий глибокий сенс. Без миру немає спокійного життя, сну, відпочинку.

Навіть діти це розуміють. І хочуть жити в мирі та злагоді як в сім’ї, так і в школі, як з друзями, так і з дорослими.

У міському ліцеї №10 пройшли виховні години, під час яких учні дізналися про важливість миру для кожного з нас, про тих, хто наближає мир для України. До учнів 5Б класу на виховну годину завітав майор ЗСУ Васянович Михайло.

Також учні вирізали білих голубів, які є символом миру.

Дякуємо нашим захисникам і захисницям!

МИРУ ВСІМ!

З 19 вересня міський ліцей №10 відкрив свої двері для учнів

З 19 вересня міський ліцей №10 відкрив свої двері для учнів, оскільки вже є змога навчатися очно. Все – завдяки спільним зусиллям батьків, педагогів, працівників ліцею, які в наш нелегкий час спільно і за короткий термін змогли зробити таку важку, велику справу - облаштувати укриття для учнів нашого закладу.

Ми дякуємо усім, хто долучився до ремонту та облаштування укриття, хто допоміг матеріалами, власним транспортом та особистою участю, витративши багато свого часу у вихідні та будні.

Щиро дякуємо усім!

Юні ліцеїсти!!!

Радо вітаємо найменших учнів, любих першокласників, у нашому дружньому колективі учнів та вчителів!

Нехай цікавим, пізнавальним, веселим і незвичайним буде кожен урок, нехай захопливою і корисною буде кожна справа!

Оголошено конкурс на посаду директора Коростенського міського колегіуму

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Коростенського міського колегіуму Житомирської області

Підстава