Конкурс юних істориків-краєзнавців «Що? Де? Коли?»

14 травня 2015 року на базі загальноосвітньої школи №11 методичний кабінет організував міський конкурс юних істориків-краєзнавців «Що? Де? Коли?». Мета конкурсу – виявлення обдарованих дітей, виховання любові до рідного краю, його історичного минулого. В конкурсі брали участь команди всіх загальноосвітніх закладів міста. Учні 9-10 класів, які входили до складу команд, демонстрували знання історії Коростенщини. Журі відзначило активних учасників конкурсу - команди ЗОШ№11, ЗОШ№ 13 і ЗОШ№ 3 та переможців - учнів НВК №12, Коростенського міського колегіуму і Коростенської гімназії №7. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 453 | Додав: виктор | Теги: конкурс, досягнення, краєзнавці, історія коростеня, житомирщина, історія нашого краю, коростенщина, колегіум, перемога | Рейтинг: 0.0/0
Имя *:
Код *: