« 1 2 ... 34 35 36 37 38 ... 49 50 »

Конкурс "Таланти твої, колегіуме"

Конкурс талантів для учнів середньої і старшої ланки порадував несподіваними сюрпризами та новими зірочками на небосхилі колегіуму .

P.S. Окрема подяка - нашому гостю, випускнику КМК Ярошовцю Олексію

Конкурс "Таланти твої, колегіуме"

Конкурс "Таланти твої, колегіуме" для малечі приніс море позитиву і гарних вражень усім присутнім

Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

Акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти" провела для учнів колегіуму Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Вітаємо наших зірочок з І місцем у конкурсі екологічних агітбригад "Земля наш спільний дім".  Ви - найкращі!

Екскурсія

Київ-Бровари . Пізнавальна екскурсія у музей ІІ світової війни, смачна подорож виробництвом заводу «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та, звісно ж,  Було весело!

Воскресенье22:42

Мистецтво бути жінкою

Мистецтво бути жінкою - неповторне... Лише Вона вміє любити, не дивлячись ні на що. Бути терплячою, чуйною та ніжною. Бути справжньою. Завжди...

P.S. Вітаємо, наші любі!

Дні профорієнтації

23-24 лютого у колегіумі відбулися дні профорієнтації. До учнів 9, 11 класів завітала Бондарчук Людмила Олександрівна, провідний фахівець із профорієнтації Коростенського міського центру зайнятості. Її інформаційно-консультаційна лекція була дуже доречною для наших випускників та деяких учнів 9 класів, які також планують невдовзі стати студентами. Наші найменші учні зобразили професії своїх батьків у малюнках.

Учням колегіуму!

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Екскурсія

Воскресенье20:33

Нещодавно учні 7-А, 7-Б та деякі учні 6-Б та 9-х класів побували в Києві на надзвичайно цікавих екскурсіях. Спочатку відвідали завод «Кока-Кола Беверіджиз Україна». Діти мали змогу побачити, як виготовляють найпопулярніший напій світу, а також безкоштовно продегустувати його.Також відвідали Національний музей історії України у Другій Світовій війні. Зворушливі та сумні моменти історії України, про які розповідав екскурсовод музею, нікого не залишили байдужим. Емоції та враження від поїздки просто незрівнянні!!!