« 1 2 ... 36 37 38 39 40 ... 49 50 »

Зимові майстер-класи

Зимова казка

Зимовою виставою потішили учні 6-б та 11-а класу маленьких вихованців Коростенського міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей "Віра, Надія, Любов''. Ця зустріч стала можливою завдяки доброму серцю і зусиллям кожного, хто долучився до нашої благодійної акції. Тож дякуємо усім небайдужим, впевнені: дитячі усмішки стануть для вас найкращою подякою!

українські вечорниці,

Приємним передноворічним сюрпризом для учнів, вчителів та гостей колегіуму стали українські вечорниці, подаровані учнями 11 класів. Весела постановка, пісні, традиційні обряди і, звичайно ж, щедре українське частування після вистави не залишили нікого байдужим!

Колегіум вітає усіх з Днем святого Миколая і пропонує стати добрими янголами свята, взявши участь у щорічній благодійній акції "Святий Миколай, до всіх діток завітай". Тож, 20 і 21 грудня, о 10 та 11 годині, у холі колегіуму усі бажаючі можуть долучитися до збору одягу, іграшок та коштів для вихованців будинку соціальної реабілітації «Віра. Надія. Любов». Давайте разом подаруємо діткам справжнє свято!

Тиждень права «На терезах Феміди»

Протягом 5-9 грудня у колегіумі було проведено Тиждень права «На терезах Феміди». На учнів 11 класу чекала зустріч з представниками громдської організації "Просвіта" з теми "Сімейне право". 10 класи взяли участь у брейн-ринзі «Запитання до «Феміди» , переміг - 10-Б клас. Учні 9 класів змагалися у грі "Юні правознавці", переміг - 9-А клас. Малюки та учні середньої ланки взяли участь у виставці творчих робіт «Я – дитина. Я маю права»

Екскурсія в м. Житомир

3 грудня учні 2-Б класу разом з батьками та класоводом Кучер Оленою Миколаївною побували в Житомирському театрі ляльок. Саме там вирішили відзначити свято іменинника. Цікава захоплююча подорож з піратом Джеком-Горобцем та його подругою допомогла дітям не тільки знайти солодкі та смачні скарби, але й чудово провести свій час у танцях, іграх, конкурсах та естафетах. Далі діти переглянули виставу «Котик на снігу». У простій , на першій погляд, казці про котика, який шукає друзів, діти вчилися чути один одного, розуміти і цінувати справжні дружні відносини. День був наповнений гарними, незабутніми та яскравими враженнями.

Допоможемо разом

Краплинка радості й тепла братам нашим меншим!
1 та 25 листопада у колегіумі було проведено дві благодійні акції з метою збору коштів та непотрібних теплих речей для мешканців Коростенського притулку для тварин. Під час першої благодійної акції спільними зусиллями нам вдалося зібрати 830 гривень, які витратили на ліки для бідолашних песиків. Під час другої акції було зібрано 340 гривень, на які придбали три мішки корму для мешканців притулку. Небайдужі принесли також непотрібні теплі речі для утеплення будок.
Представники учнівського самоврядування відвідали притулок для братів наших менших і передали їм матеріальну допомогу.
Дякуємо усім небайдужим! Дійсно, допомогти так легко!

Новий випуск

Засвіти свічу

Воскресенье14:56

Засвіти свічу, згадай тих, хто загинув під час Голодомору 1932-1933 років.
Пам'ять - не вмирає...

Барвисте свято