« 1 2 ... 35 36 37 38 39 ... 49 50 »

Екскурсія до Верховної Ради України

9 лютого активісти учнівських самоврядувань та кращі учні навчальних закладів міста здійснили неймовірну екскурсію до Верховної Ради України. Цікавими та корисними враженнями від поїздки представники колегіуму Вигівська Катя, Нагорнюк Ніна та Влад Мазурик поділяться з кожним. Отож, беріть інтерв'ю)))

Увага!

Воскресенье17:44

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Колегіанти здобули ще одну спортивну перемогу: Юлія Поліщук з 11А класу посіла 2 місце серед дівчат міста зі стрільби. Вітаємо!

Вітаємо наших чемпіонів із абсолютною перемогою в змаганнях з волейболу серед юнаків міської Спартакіади школярів! Молодці! Ви - гордість колегіуму! Ми пишаємося вами та вашими наставниками!!!

Екскурсія в м. Житомир

6 лютого учні 5-а класу відвідали Житомирський розважальний центр "Kids' City". Діти мали можливість побувати в ролі представників різних, професій, вчилися заробляти гроші та витратили усе зароблене на розваги. Здобуті знаня про особливості різних професій стануть у нагоді в майбутньому!

Зимові канікули

Суббота21:45

Зимові канікули вже закінчилися, але приємні спогади про них залишаться надовго. Учні колегіуму встигли підсумувати свої успіхи за 2016 рік, побувати на екскурсіях фабрикою новорічних іграшок і залізницею, відвідати "Клініку, дружню до молоді", прогулятися до міської ялинки, вивчити нові колядки і щедрівки і досхочу повеселитися

З Різдвом Христовим!

Новий випуск

З НОВИМ РОКОМ!!!

Суббота18:01

Новорічний КВК

Новорічний КВК за участі чудових команд 8-б, 10-б та 11-а класу
Було яскраво та весело, паеремогу здобула команда "Чапліни" 11-а .
Вітаємо та дякуємо усім учасникам за чудовий настрій