« 1 2 ... 35 36 37 38 39 40 »

Конкурс юних істориків-краєзнавців «Що? Де? Коли?»

14 травня 2015 року на базі загальноосвітньої школи №11 методичний кабінет організував міський конкурс юних істориків-краєзнавців «Що? Де? Коли?». Мета конкурсу – виявлення обдарованих дітей, виховання любові до рідного краю, його історичного минулого. В конкурсі брали участь команди всіх загальноосвітніх закладів міста. Учні 9-10 класів, які входили до складу команд, демонстрували знання історії Коростенщини. Журі відзначило активних учасників конкурсу - команди ЗОШ№11, ЗОШ№ 13 і ЗОШ№ 3 та переможців - учнів НВК №12, Коростенського міського колегіуму і Коростенської гімназії №7. Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм подальших успіхів!

Урочиста лінійка присвячена Дню Пам'яті

8 травня в нашому колегіумі відбулася урочиста лінійка, яка була присвячена дню Пам'яті. На наше свято було запрошені ветерани, яким ми продемонстрували вірші, пісні та танці воєнного часу. А наші гості із задоволенням поділилися з нами своїми спогадами, розказали історії своїх життів. Дякуємо Вам, дорогі ветерани!

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою у обласних змаганнях турніру «Шкіряний м’яч»: Вигівського Андрія, Салея Романа, Мельника Данила, Прищепчука Миколу, Оніщука Варгеза, Гордійчука Вадима та їхнього наставника Ісмаїлова Олега Аласовича!

День Землі

Як відомо, 22 квітня, у всьому світі відзначається глобальне свято - Міжнародний день Землі. Воно відзначається всім світовим співтовариством вже уп'яте - адже Земля та її екосистеми є нашим спільним домом.

Наш колегіум не залишився осторонь!

У День Землі були проведені акції, щодо збору макулатури, пластику та використаних батарейок. ... Читать дальше »

12 порад міському голові від учнів міського колегіуму

30 травня 2015 року Коростень відзначатиме 1310 - річницю. Напередодні свята у місті було оголошено конкурс серед учнів 10-11 класів шкіл нашого міста на тему «Якби я був мером».

Поки старші учні готують свої твори ... Читать дальше »

Канікули

Увага!

Весняні канули продовжено! В школу йдемо 14 квітня (вівторок).

Подорож до Малина, або продовжуючи славні традиції…

30 березня у Коростені нарешті розпочалися весняні канікули, такі довгоочікувані як для учнів, так і для вчителів. Саме тому  педагогічний колектив Коростенського міського колегіуму вирішив часу даремно не гаяти і вирушити  на екскурсію до міста Малина.

Погодилися зустріти колег і поділитися досвідом у Малинському загальноосвітньому навчально-виховному комплексі «Школі-ліцеї №1 імені Ніни Сосніної» та Малинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2. Туди ми й завітали у першу чергу. Ліцей вразив нас своїм багатим історичним минулим, пов’язаним із героїнею Житомирського підпілля часів Великої Вітчизняної війни Ніною Сосніною та її родиною. Школа №2 приємно здивувала нас впровадженням у навчальний процес найсучасніших інтерактивних технологій.

Ще одним навчальним закладом, який ми відвідали, став Малинський лісотехнічний коледж, що входить до складу Державного ландшафтного заповідника місцевого значення «Гамарня». Адже на території коледжу (до речі, неподалік від Малинського водосховища) розташовані не лише навчальні корпуси і виробничі майстерні, а й дендропарк, лісорозсадник, а також заснований у 50-х роках історико-краєзнавчий музей «Природи і побуту Полісся». Крім того, нам невимовно пощастило потрапити у відкритий близько місяця тому музей М.М. Миклухо-Маклая –  видатного українського вченого-натураліста, філософа, антрополога, етнографа, письменника та публіциста.

Не змогли  не відвідати  і всесвітньовідому Малинську паперову фабрику «Weidmann» – єдине підприємство Cхідної Європи, що постачає на світовий ринок трансформаторний картон, електроізоляційний папір, а також інші види паперу для різноманітного промислового застосування, у тому числі для шпалер.

Поруч із підприємством знаходиться і єдина в Україні фабрика банкнотного паперу, основна продукція якої – банкнотний папір для НБУ. І хоча це підприємство залишилося для нас недосяжним, відтепер ми знаємо, де народжується гривня.

Екскурсія завершилася, але залишилися позитивні враження, які обов’язково надихнуть колектив Коростенського міського колегіуму на нові, захоплюючі подорожі.

Таланти твої, колегіуме!

"Таланти твої, колегіуме!" - конкурс під такою назвою відбувся 27 лютого серед учнів нашого колегіуму. Вражали піснями, танцями, декламуванням віршів, грою намузичних інструментах та мистецькими роботами. Тож пропонуємо вам ознайомитися з виступами деяких учасників, і переконатися: наш колегіум має таланти!

Майстер-класс

Нещодовно усі бажаючі змогли долучитися до майстер-класу з петриківського розпису, який проводила вчитель образотворчого мистецтва Хлановська Тетяна Віталіївна. Під час заняття учні познайомилися з елементами розпису та навчилися виконувати традиційний петріківський малюнок.  ... Читать дальше »

Нові імена України

18 лютого 2015 року у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури „Нові імена України”.

У конкурсі взяли 92 учасники шкіл області в чотирьох номінаціях, зокрема з Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького в конкурсі приймало участь 20 учнів.

В номінації „образотворче мистецтво” учениця 9 класу нашого колегіума Безпальчук Маргарита (викладач Аловська Н.Л.) зі своєю роботою зайняла 1 місце.