« 1 2 3 4 5 ... 7 8 »

До Дня Гідності та Свободи

До Дня Гідності та Свободи - однієї із знакових дат в історії України, в 5-А класі була проведена виховна година «Україна – країна гідності та свободи!». Учні ознайомились із героїчними сторінками історії українського народу, говорили про патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору, вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання, говорили про почуття особистої відповідальності за долю держави та майбутнього України.

ФОТОЗВІТ

9 листопада - День української писемності та мови.

9 листопада - День української писемності та мови.

Традицією у нас стало в цей день одягнути вишиванку!

До уваги батьків

До уваги батьків учнів!

Відділ освіти інформує, що відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання №36 від 30 жовтня 2020 року), рішень педагогічної ради закладів загальної середньої освіти міста, з метою забезпечення дотримання карантинних вимог , у зв’язку з зоною епідемічної небезпеки, в якій перебуває місто, освітній процес здійснюватиметься з наповнюваністю не більше 50% від загальної кількості учнів при одночасному перебуванні дітей у закладі освіти, а саме:

З 02.11.2020р.

- навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти проводитиметься у звичному режимі;

- навчання учнів 5,6,9,11 класів організовуватиметься з використанням змішаної форми навчання (денної та з використанням дистанційних технологій);

- навчання учнів 7,8,10 класів здійснюватиметься з використанням дистанційних технологій.

Звертаємо Вашу увагу, що форми організації освітнього процесу 5-8, 10 класів щотижня переглядатимуться, забезпечуючи можливість змішаного навчання для 7,8 та 10 класів!

У нових умовах навчання педагогам та батькам важливо спільно формувати в дітей потребу в самоорганізації, умінні вчитися, дотриманні протиепідемічних правил гігієни!

День козацтва

У Коростенському міському колегіумі стало традицією відзначати День козацтва, бо ми маємо завдання - відроджувати й примножувати наші традиції. Багато цікавих заходів до Дня українського козацтва та Дня захисника України було проведено в класних колективах. Щирі та теплі вітання, цікаві та спортивні змагання, творчі та пізнавальні конкурси – усе зробило день напередодні свята незабутнім. Зі святом, юні вихованці!

Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин у колегіумі відзначили весело та цікаво. Різні заходи об'єднали колегіантів у думці, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Для учнів 3-4 класів пройшов розважально-виховний захід "Вертляві вухастики"; учні 1-2 класів взяли активно участь у онлайн-фотовиставці "Симпатичні істоти"; про своїх домашніх улюбленців учні 5-7 класів розповіли у малюнках на тему "Що моя тваринка сказала би про мене"; у 3А та 4В класах учні виготовили колажі "Улюбленці нашого класу"; учні 5Б класу вивісили на подвір'ї закладу годівнички; у класах пройшли також Уроки доброти та тематичні виховні години.

Учні зрозуміли, що потрібно мати чуйне і добре серце, щоб знайшлося в ньому місце вусатому, вухатому, пухнастому другові!

Міжнародний день миру

Мир на землі — це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі — це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія багатьох країн. Адже страх та насилля не дають можливості розвиватися державам, народам… Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру, що відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру. Колегіанти також долучилися та влаштували флешмоб «Ми за мир», мета якого - закликати усіх до миру та взаємоповаги.

,Переглянути відео

День фізкультурника

З метою популяризації фізкультурного руху та з нагоди Дня фізкультурника в нашому закладі відбулися спортивні заходи "СПОРТІК".

В колегіумі фізкультура та спорт - найкращі друзі усіх! Бо кафедра учителів фізкультури у нас - НАЙКРАЩА! Найщиріші вітання вам, шановні педагоги!

Вітаємо усіх з Днем Знань!

Вітаємо усіх з Днем Знань! Нарешті ми усі в улюбленому колегіумі та знову разом (хоч і з дотриманням дистанції). Успішного усім нового 2020-2021 навчального року та міцного здоров'я!

Випуск 2020

Суббота10:30