Місячник знань основ безпеки життєдіяльності

Протягом листопада у колегіумі проходив Місячник знань основ безпеки життєдіяльності «Жити цікаво та безпечно».

Усі учні були охоплені різноманітними заходами на тему безпечної поведінки в колегіумі та вдома. Пройшов єдиний урок «Травмування: як його уникнути?», цікавою була гра «Мозаїка безпечного життя» (для 3 – 4 класів), учні 6-х класів виготовили лепбуки «Правила безпечної поведінки в побуті», а також на практичному занятті «Профілактика йододефіциту та діабету» поговорили про те, як запобігти деяким хворобам, у 7-х класах пройшов онлайн-урок "Побутова і пожежна безпека: як діяти в екстремальних ситуаціях", у 8 класах пройшов урок-практикум "Перша допомога при надзвичайних ситуаціях", відеолекторії «Знати, щоб вижити» також були корисними для колегіантів.

Бережіть себе та своїх близьких!

Категорія: Шкільне свято | Переглядів: 180 | Додав: Manka4370 | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: