« 1 2 3 4 ... 7 8 »

150-річчя з Дня народження Лесі Українки

Більше фото

25 лютого виповнилося 150 років із дня народження видатної української письменниці Лесі Українки. Вшанування пам'яті славетної землячки у колегіумі відбулося на багатьох заходах: "Лесині читання", бібліотечний урок «Її життя – сонячний промінь», перерва спілкування до дня народження Лесі Українки, мистецька виставка «Краща ілюстрація до творів Лесі Українки», інформатор «Ні! Я жива, я буду вічно жити!», тематичний урок малювання «Лесин рушничок», творче засідання гуртка «Мистецька майстерка» «Брендовий одяг для Лесі Українки», колективні творчі проєкти "Леся Українка - поетична квітка України", тематичні виховні години тощо.

Сподіваємося, що зерна патріотизму, любові до творчості письменниці посіяні в серця колегіантів.

150-річчя з Дня народження Лесі Українки

Презентація проекту 4-А класу Коростенського міського колегіуму до 150-річчя з Дня народження Лесі Українки

День рідної мови у колегіумі

День Святого Валентина

Воскресенье10:00

День Святого Валентина у нашій дружній колегіальній родині

Декада патріотичного виховання «Пам’ятаймо віхи історії»

Фотозвіт

Декада патріотичного виховання «Пам’ятаймо віхи історії» пройшла у січні в Коростенському міському колегіумі. Години спілкування, уроки мужності, інформаційні хвилинки, відеолекторії пройшли до Дня Соборності України, Міжнародного Дня пам’яті Голокосту, до Дня пам’яті Героїв Крут. Виховання юних патріотів України повинно починатися з поваги до героїчних подій минулого нашого народу.

Свято соборності

22 січня Україна відзначає Свято соборності.

Учні Коростенського міського колегіуму в цей день взяли участь у патріотичній акції «Україна у душі та серці». Кожен по-своєму зумів висловити свої почуття до рідної країни. Пишаємося вами, любі колегіанти!

День Святого Миколая

Повний фотозвіт

Сьогодні колегіанти увесь день були в очікуванні свята і чуда, які трапляються з усіма в День Святого Миколая! Посланці Добра вітали молодших школярів! Було весело і радісно!

З прийдешнім Днем святого Миколая усіх!

Місячник знань основ безпеки життєдіяльності

Протягом листопада у колегіумі проходив Місячник знань основ безпеки життєдіяльності «Жити цікаво та безпечно».

Усі учні були охоплені різноманітними заходами на тему безпечної поведінки в колегіумі та вдома. Пройшов єдиний урок «Травмування: як його уникнути?», цікавою була гра «Мозаїка безпечного життя» (для 3 – 4 класів), учні 6-х класів виготовили лепбуки «Правила безпечної поведінки в побуті», а також на практичному занятті «Профілактика йододефіциту та діабету» поговорили про те, як запобігти деяким хворобам, у 7-х класах пройшов онлайн-урок "Побутова і пожежна безпека: як діяти в екстремальних ситуаціях", у 8 класах пройшов урок-практикум "Перша допомога при надзвичайних ситуаціях", відеолекторії «Знати, щоб вижити» також були корисними для колегіантів.

Бережіть себе та своїх близьких!

ФОТОЗВІТ

До Дня пам’яті жертв Голодомору

До Дня пам’яті жертв Голодомору в 6-х класах пройшов урок-реквієм «Слідами Пам’яті», на якому учні познайомилися із трагічними сторінками тих страшних подій української історії, зокрема і фактами Голодомору в нашому краї. Цей захід запам’ятався усім емоціями суму, жалю і співпереживання, що були викликані почутим і побаченим… У бібліотеці колегіуму діяла також виставка фотоматеріалів та публіцистичної літератури «Дзвони зраненої Пам’яті», яку відвідували учні.

Нам варто робити все, щоб молодь знала про ті лихоліття в ім’я того, щоб таке страшне минуле ніколи не повторилось.

ФОТОЗВІТ