До уваги батьків

До уваги батьків учнів!

Відділ освіти інформує, що відповідно до рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол позачергового засідання №36 від 30 жовтня 2020 року), рішень педагогічної ради закладів загальної середньої освіти міста, з метою забезпечення дотримання карантинних вимог , у зв’язку з зоною епідемічної небезпеки, в якій перебуває місто, освітній процес здійснюватиметься з наповнюваністю не більше 50% від загальної кількості учнів при одночасному перебуванні дітей у закладі освіти, а саме:

З 02.11.2020р.

- навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти проводитиметься у звичному режимі;

- навчання учнів 5,6,9,11 класів організовуватиметься з використанням змішаної форми навчання (денної та з використанням дистанційних технологій);

- навчання учнів 7,8,10 класів здійснюватиметься з використанням дистанційних технологій.

Звертаємо Вашу увагу, що форми організації освітнього процесу 5-8, 10 класів щотижня переглядатимуться, забезпечуючи можливість змішаного навчання для 7,8 та 10 класів!

У нових умовах навчання педагогам та батькам важливо спільно формувати в дітей потребу в самоорганізації, умінні вчитися, дотриманні протиепідемічних правил гігієни!

Категорія: Шкільне свято | Переглядів: 166 | Додав: Manka4370 | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: