« 1 2 3 4 5 6 ... 8 9 »

Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин у колегіумі відзначили весело та цікаво. Різні заходи об'єднали колегіантів у думці, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Для учнів 3-4 класів пройшов розважально-виховний захід "Вертляві вухастики"; учні 1-2 класів взяли активно участь у онлайн-фотовиставці "Симпатичні істоти"; про своїх домашніх улюбленців учні 5-7 класів розповіли у малюнках на тему "Що моя тваринка сказала би про мене"; у 3А та 4В класах учні виготовили колажі "Улюбленці нашого класу"; учні 5Б класу вивісили на подвір'ї закладу годівнички; у класах пройшли також Уроки доброти та тематичні виховні години.

Учні зрозуміли, що потрібно мати чуйне і добре серце, щоб знайшлося в ньому місце вусатому, вухатому, пухнастому другові!

Міжнародний день миру

Мир на землі — це росяні світанки,

Краса і творчість, пісня у гаях.

Мир на землі — це вечори і ранки

Із радістю і щастям у серцях.

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія багатьох країн. Адже страх та насилля не дають можливості розвиватися державам, народам… Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру, що відзначають у всьому світі із 1982 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства і вогню.

Цього дня ООН пропонує всім країнам і народам припинити воєнні дії або ж відзначати цей День проведенням освітніх і громадських суспільних інформаційних акцій з проблем миру. Колегіанти також долучилися та влаштували флешмоб «Ми за мир», мета якого - закликати усіх до миру та взаємоповаги.

,Переглянути відео

День фізкультурника

З метою популяризації фізкультурного руху та з нагоди Дня фізкультурника в нашому закладі відбулися спортивні заходи "СПОРТІК".

В колегіумі фізкультура та спорт - найкращі друзі усіх! Бо кафедра учителів фізкультури у нас - НАЙКРАЩА! Найщиріші вітання вам, шановні педагоги!

Вітаємо усіх з Днем Знань!

Вітаємо усіх з Днем Знань! Нарешті ми усі в улюбленому колегіумі та знову разом (хоч і з дотриманням дистанції). Успішного усім нового 2020-2021 навчального року та міцного здоров'я!

Випуск 2020

Суббота10:30

«Таланти твої, колегіуме!»

«Таланти твої, колегіуме!» - це колегіальне талант-шоу, в якому показати свої будь-які здібності може кожен учень нашого закладу. І 28 лютого відбувся ІІ етап цього дійства, у якому брали участь уже учні 5-10 класів. Талановиті вихованці проявили себе у наступних номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Художнє мистецтво», «Гра на музичних інструментах», «Фокуси».

Приємно, що відкрилися і нові зірочки на творчому небосхилі колегіуму. Для багатьох артистів їхні виступи були дебютними!

І хто знає, можливо саме наші учні стануть у майбутньому відомими музикантами, співаками, артистами, хореографами!

Талант-шоу «Таланти твої, колегіуме!»

25 лютого у міському колегіумі вкотре відбулася найочікуваніша подія - талант-шоу «Таланти твої, колегіуме!». У конкурсі показали свої здібності та таланти учні 2-4 класів.
Талановите вокальне виконання, чудова хореографічна майстерність та гра на музичному інструменті, чуттєве декламування вірша – усе це проявили наші талановиті учні. Підтримувало артистів безліч глядачів!

Колегіум має таланти! І ми у цьому вкотре переконалися!

День Святого Валентина

Суббота12:36

День Святого Валентина - свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних освідчень. З гарним настроєм відзначили це свято і колегіанти. Конкурси, розваги, приємні сюрпризи-валентинки, майстер-класи, романтичні фотографії – усе було сповнене щирості та дружньої любові. Бажаємо усім взаємної любові та відчуття неповторності життя!

Новорічне свято в Коростенському геріатричному центрі

Наші учні сьогодні віншували жителів Коростенського геріатричного центру зі святами! Веселі щедрівки, посівання, гарні та щирі привітання усім підняли настрій!