« 1 2 3 4 5 ... 49 50 »

Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка!

Вітаємо призерів ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка! Диплом ІІ ступеня - Клименко Аріна, учениця 7-а класу (вчителька Тиць Галина Петрівна), Дипломи ІІІ ступеня - Лісовський Кирил, 6-а клас (вчителька Степанчук Катерина Михайлівна) та Драч Анна, 8-б клас (вчителька Жмаченко Наталія Володимирівна)

День гідності й свободи

21 листопада, у День гідності й свободи, ми закликаємо усіх небайдужих пов'язати жовту стрічку, щоб підтримати українців, що чинять опір на окупованих територіях! Викладай у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, позначай @kmlyceum10 та заяви усім: українці- сильні, бо разом!

Олімпіада з екології

Воскресенье18:35

Вітаємо Бабич Софію, ученицю 11-а класу, яка посіла ІІ місце в олімпіаді з екології, та її вчительку Башинську Олену Миколаївну! Бажаємо успіхів і нових перемог. Так тримати!!!

Маскувальні сітки для ЗСУ

Дякуємо усім ліцеїстам, які долучилися до плетіння маскувальних сіток для наших воїнів. Сьогодні ми передали їх до ГО «Волонтери Фортуни», які відправлять їх для потреб ЗСУ. Разом допомагаємо. Разом переможемо!

Олімпіада з астрономії

Вітаємо Кучера Ярослава, учня 10-б класу та його наставницю- вчительку фізики Тичину Валерію Олегівну з III місцем в олімпіаді з астрономії! Зичимо подальших успіхів і натхнення!

міжнародний фестиваль "Марафон талантів"

Вітаємо з 2 місцями у Міжнародному фестивалі «Марафон талантів», який проходив дистанційно у м.Відень Кот Катерину (5-а клас), а також вокальну групу 7-х класів «Мережечка». Вчитель - Жданов Олексій В'ячеславович

Олімпіада з географії

​​​​​​​Вітаємо Будяківського Олександра, учня 8-б класу, з перемогою в олімпіаді з географії. Також наші вітання наставниці та вчительці Сашка- Шелюк Ларисі Анатоліївні!

Гурток «Лялька-мотанка»

Дорогі ліцеїсти, запрошуємо вас на гурток «Лялька-мотанка», який проводить вчителька технологій Будішевська Олена Євгенівна. Записуйтесь та творіть традиційні українські обереги власноруч!

Олімпіада з німецької мови

Воскресенье14:29

Вітаємо наших призерів Всеукраїнської олімпіади з німецької мови: Самійленко Сніжану (10Б клас) - ІІ місце, Соколовську Ольгу (10Б клас, виступала за 11 клас) - ІІ місце, Бондарчук Маріанну, ученицю 9А класу - ІІІ місце! Вчитель учениць - Субіна Наталія Миколаївна. Пишаємося!

Чемпіонат області з боксу

Вітаємо учня 8-б класу, Сичевського Назара з перемогою у чемпіонаті Житомирської області з боксу! Так тримати!