« 1 2 3 4 5 6 ... 49 50 »

День української писемності та мови в ліцеї пройшов, як завжди, піднесено, патріотично, з цікавими тематичними заходами. Традиційним в цей день був і дрес-код ліцеїстів - вишиванка.

БІЛЬШЕ ФОТО

Олімпіада з інформатики

Суббота17:12

Вітаємо наших призерів Всеукраїнської олімпіади з інформатики: Кучера Ярослава, учня 10Б класу, з І місцем (вчителька Стретович Марина Віталіївна), а також Дідківського Дмитра, учня 9А класу, з ІІІ місцем ( вчитель Каленський Віктор Степанович). Пишаємося!

Олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо Драч Анну, ученицю 8-б класу, з 1 місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Також наші вітання Жмаченко Наталії Володимирівні- вчителю та наставнику Анни

Шкільна бібліотека скликає друзів!!!

Минулого тижня відбулося знайомство першокласників з бібліотекою ліцею. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім першим кроком до самостійного читання та до нових зустрічей з цікавими книжками.

Журналістський WORKOUT «Дзеркало душі»

28 жовтня відбувся журналістський WORKOUT «Дзеркало душі». Вітаємо наших учнів: Малу Вікторію, ученицю 8-в класу, Барановську Алісу, ученицю 8-б класу та Шолупату Іллю, учня 7-а класу, які стали лауреатами заходу!

«Міс Осінь-2022»

Вітаємо Ангеліну з титулом «І віце-міс Осінь-2022» та Аміну з титулами «Міс Осінь-2022» та «Міс глядацьких симпатій». Дівчатка, ви - неймовірні!!!

КОНКУРС НА ПОСАДУ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Коростенського міського ліцею №10 Житомирської області

Підстава

Рішення уповноваженого органу засновника (відділ освіти):  наказ відділу освіт ... Читать дальше »

Лілературний конкурс "Творчі канікули 2022"

Вітаємо нашу ученицю Дарину Лінкевич з перемогою!

Екобал