« 1 2 ... 4 5 6 7 8 9 »

22 січня – День соборності України.

22 січня – День соборності України. Цій знаменній для держави даті була приурочена інтелектуальна гра для учнів  8-х та 9-х класів «Моя країна – Україна». Цікаві та пізнавальні рубрики гри закріпили та збагатили знання вихованців про рідний край та його самобутність. Вітаємо команди-переможці: команда «Україна в серці» (8-а клас), команда «Чорноморці» (9-а клас) та команда «Українські карасики» (9-б клас).

Ігри на свіжому повітрі.

Ігри на свіжому повітрі на Водохреща пройшли неймовірно весело!))) Діти активно ліпили різноманітні фігури зі снігу, створюючи снігове містечко навколо колегіуму.

«В хату входить коляда»

«В хату входить коляда» - виставка малюнків наших найменших учнів! Малюки залюбки намалювали свої враження від свят.

Колядка

15 січня, у перший день навчання після зимових канікул, учнів, учителів та гостей колегіуму зранку
зустрічали колядники з святковою програмою «Дозвольте, пане господарю, заколядувати». Нехай же
усі віншування здійсняться!

Міні-міс та міс осінь 2017

Суббота17:24

Напередодні осінніх канікул увесь колегіум готувався до свят «Міні-міс осінь – 2017» та «Міс осінь – 2017». Конкурсантки цьогоріч усі були дуже чарівні, творчі та креативні. За підсумками конкурсів титул «Міні-міс осінь-2017» та «Міні-міс глядацьких симпатій» здобула Шелінг Тетяна (3А клас), «Міс осінь – 2017» та «Міс глядацьких симпатій - 2017» - Вигівська Катерина (11Б клас). Вітаємо наших юних красунь з перемогою!

Екобал 2017

Екобал! Найочікуваніша подія напередодні осінніх канікул для учнів 6-7 класів! Весело, яскраво, по-дружньому  він пройшов і цього року. Королем балу цьогоріч став Тарасенко Дмитро (6А клас), королевою – Бенедищук Настя (7А клас).

День Захисника України

Майстер-класи для учнів пройшли напередодні  Дня захисника України. Кожен бажаючий зробив подарунок своєму татові, братові або дідусю. Зі святом, найрідніші!

Свято колегіуму та спорту

26 вересня відбувся традиційний колегіальний захід – Свято колегіуму та спорту. Незабутні враження від перемог у спортивних змаганнях, від виставки учнівської творчості «Мій рідний  край, моя земля…» , від ярмарку-продажу «Творимо добро» отримали усі: учні, вчителі, батьки та гості свята. Усі учасники свята мали змогу також взяти участь у   флеш-мобі «Молодь обирає ЗДОРОВ’Я!», а також  у фейс-арті  «Зі спортом  по життю!». Батьки учнів також проявили свою активність і брали участь у конкурсах "Найсильніший батько" та "Найкмітливіша мама". Гарний настрій і спортивний запал отримали усі!

Увага діти на дорозі

Традиційно у вересні проходить Всеукраїнський  місячник «Увага! Діти на дорозі!». Метою цього тематичного періоду є поширення серед учнів знань про правила вуличного руху, про безпеку на дорозі. Так, учні початкових класів переглянули виставу «Як Колобок до колегіуму йшов». Для учнів середніх і страрших класів було проведено виховні години  з теми безпеки на дорозі, в транспорті, на вулиці. Завершився місячник вуличним стріт-артом «Ми – пішоходи».

Гра "Щасливий випадок"

6 квітня учні 6 класів КМК відвідали Центр Позашкілля і взяли участь у захоплюючій грі "Щасливий випадок", організованій Дитячою громадською організацією "Дивокрай"