« 1 2 ... 4 5 6 7 8 »

Екобал 2017

Екобал! Найочікуваніша подія напередодні осінніх канікул для учнів 6-7 класів! Весело, яскраво, по-дружньому  він пройшов і цього року. Королем балу цьогоріч став Тарасенко Дмитро (6А клас), королевою – Бенедищук Настя (7А клас).

День Захисника України

Майстер-класи для учнів пройшли напередодні  Дня захисника України. Кожен бажаючий зробив подарунок своєму татові, братові або дідусю. Зі святом, найрідніші!

Свято колегіуму та спорту

26 вересня відбувся традиційний колегіальний захід – Свято колегіуму та спорту. Незабутні враження від перемог у спортивних змаганнях, від виставки учнівської творчості «Мій рідний  край, моя земля…» , від ярмарку-продажу «Творимо добро» отримали усі: учні, вчителі, батьки та гості свята. Усі учасники свята мали змогу також взяти участь у   флеш-мобі «Молодь обирає ЗДОРОВ’Я!», а також  у фейс-арті  «Зі спортом  по життю!». Батьки учнів також проявили свою активність і брали участь у конкурсах "Найсильніший батько" та "Найкмітливіша мама". Гарний настрій і спортивний запал отримали усі!

Увага діти на дорозі

Традиційно у вересні проходить Всеукраїнський  місячник «Увага! Діти на дорозі!». Метою цього тематичного періоду є поширення серед учнів знань про правила вуличного руху, про безпеку на дорозі. Так, учні початкових класів переглянули виставу «Як Колобок до колегіуму йшов». Для учнів середніх і страрших класів було проведено виховні години  з теми безпеки на дорозі, в транспорті, на вулиці. Завершився місячник вуличним стріт-артом «Ми – пішоходи».

Гра "Щасливий випадок"

6 квітня учні 6 класів КМК відвідали Центр Позашкілля і взяли участь у захоплюючій грі "Щасливий випадок", організованій Дитячою громадською організацією "Дивокрай"

Весняні старти

У колегіумі пройшли "Весняні старти" до Всесвітнього дня здоров'я. На учнів чекали змагання з футболу (9 класи), піонерболу (5 класи) , естафети "Юні козачата" (2 класи) та "Веселі старти" (4 класи) , а також запальний флешмоб для усіх бажаючих. Було спортивно та весело

Конкурс "Таланти твої, колегіуме"

Конкурс талантів для учнів середньої і старшої ланки порадував несподіваними сюрпризами та новими зірочками на небосхилі колегіуму .

P.S. Окрема подяка - нашому гостю, випускнику КМК Ярошовцю Олексію

Конкурс "Таланти твої, колегіуме"

Конкурс "Таланти твої, колегіуме" для малечі приніс море позитиву і гарних вражень усім присутнім

Вітаємо!