« 1 2 ... 31 32 33 34 »

Олімпіада з географії

Понедельник11:04

21 січня у м. Житомирі відбувся ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з географії. Переможцями стали учні колегіуму Тичина Валерія 10 клас (диплом І ступеня) та Терентьєв Дмитро 11 клас (диплом ІІІ ступеня). Вітаємо переможців та їх наставника Шелюк Л.А.

Вітаємо олімпійців!

Среда20:54

    16 січня у м. Житомирі відбувся ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.

    Переможцями стали учениці колегіуму Дорфман Олена (диплом І ступеня) та Лісовська Марія (диплом ІІ ступеня). Вітаємо переможців та їх наставників Атаманчук С.І. та Кобилинську І.М.

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання 2015 року

Вторник23:05

Перелік навчальних предметів, з яких особи, що виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2015 році, проходитимуть зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова.

Кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.

Реєстрація осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання здійснюватиметься з 5 січня до 20 лютого 2015 року.

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


До уваги батьків майбутніх першокласників!

Суббота09:30

Зразок заяви ви можете переглянути за посиланням

Змагання із пневматичної стрільби

Суббота16:24

28 листопада в Коростенському технологічному коледжі відбулися змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки присвячені Дню Захисника Вітчизни. В них приймали участь: Волошин Роман, Макарчук Вікторія, Кльоц Володимир, Косинський Владислав і Поліщук Юлія. Вони вибороли 3 командне місце, а серед юнаків 2 місце зайняв Кльоц Володимир. Вітаємо наших спортсменів та бажаємо подальших перемог!

... Читать дальше »

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


Акція "Годівничка"

Четверг16:24

19 листопада учні 1-4 класів долучилися до традиційної акції "Годівничка". Діти творчо підійшли до цієї справи: разом з батьками змайстрували чудові годівнички, які розвісили на подвір'ї колегіуму. Дякуємо малюкам, що не залишилися байдужими!

... Читать дальше »

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


День українського костюму

Понедельник19:02

7 листопада у Коростенському колегіумі було оголошено Днем українського костюму. ... Читать дальше »

добавлено в категорию Шкільне свято | 0 Комментариев »


Виставка "Плекатимеш мову - цвістимуть слова!"

Понедельник18:57

З 5 по 7 листопада в нашому колегіумі проходила виствка малюнків учнів початкової школи "Плекатимеш мову - цвістимуть слова", присвячена Дню української мови та писемності.

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »


«В горах моє серце…», або сходження на Говерлу. Коростенський міський колегіум.

Четверг20:51

День народження – день особливий, сперечатися марно. Та святкують його по-різному: хтось – гучно та весело, інші – тихо та непомітно. Педагогічний колектив Коростенського міського колегіуму легких шляхів не шукає, тож вирішив відмітити 40-річчя улюбленого навчального закладу незабутньо. З легкої руки директора, Леоніда Степановича Демчука, 15 сміливців вирішили повторити подвиг 10-річної давнини і знову здійснити сходження на найвищу точку України – Говерлу.
Яким же був наш похід? Чим запам’ятався і чим вразив?
... Читать дальше »

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »