« 1 2 ... 30 31 32 33 34 »

Нові імена України

18 лютого 2015 року у приміщенні Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олега Ольжича відбувся обласний етап Всеукраїнського огляду-конкурсу за програмою Українського фонду культури „Нові імена України”.

У конкурсі взяли 92 учасники шкіл області в чотирьох номінаціях, зокрема з Коростенської міської школи мистецтв ім.А.Білошицького в конкурсі приймало участь 20 учнів.

В номінації „образотворче мистецтво” учениця 9 класу нашого колегіума Безпальчук Маргарита (викладач Аловська Н.Л.) зі своєю роботою зайняла 1 місце.

Олімпіада з ІКТ

З 5 березня по 6 березня в м. Житомирі проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з ІКТ. Стретович Марина учениця 10-А класу вдало виступила на змаганнях і отримала дипломи ІІ ступеня. Вітаємо переможницю олімпіади та її наставника Каленського В.С.

Вітаємо!

Вітаємо Бовкунову Лідію Петрівну - переможця щорічного традиційного міського рейтингу «Гордість міста – 2014» у  номінації

«Кращий освітянин»

Лідія Петрівна ініціативна, компетентна, має виняткові організаторські здібності. Лідія Петрівна  одна з 5-ти учасників словацького проекту «Європа в школі», організованого Центром європейської політики у Братиславі.

Олімпіада з програмування

З 28 лютого по 1 березня в м. Житомирі проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з програмування. Стретович Марина, Лісовський Денис, учені 10-А класу,та учень 9-А класу Кучкін Олексій, вдало виступили на змаганнях і отримали дипломи ІІІ ступеня. Вітаємо переможців олімпіади та їх наставника Каленського В.С.

Олімпіада з німецької мови

15 лютого в м. Житомирі проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови. Тичина Валерія, учениця 10-А класу, вкотре вдало виступив на змаганнях і отримав диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Валерію та її наставника Субіну Н.М

Олімпіада з економіки

14 лютого в м. Житомирі проходив ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки. Лісовський Денис, учень 10-А класу, вдало виступив на змаганнях і отримав диплом ІІІ ступеня. Вітаємо Дениса та його наставника Шелюк Л. А..

Снігове містечко

Біле місто... Воно розкинулось на недоступному пагорбі. Чарівне місто зі снігу та криги. У ньому панує вічний холод. Навколо його оточують високі мури. Місто дуже казкове і таємниче. Вся земля навкруги теж вкрита білим сніговим покривалом...
Саме для створення такого зимового містечка надворі зібралися школярі колегіуму із шостих та сьомих. Вони створювали сніговиків, а найбільш вигадливі фантазери зліпили кошенятко :)
Сподіваємося, що наступного разу до них приєднаються й інші класи!

Олімпіада з хімії

29 січня у м. Житомирі відбувся ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з хімії. Переможцем стала  Тичина Валерія 10 клас (диплом ІІ ступеня). Вітаємо Валерію та її наставника Сахарову О.М.

Олімпіада з фізики

22 січня у м. Житомирі відбувся ІІІ тур Всеукраїнської олімпіади з фізики. Переможцем стала  Тичина Валерія 10 клас (диплом ІІІ ступеня) . Вітаємо переможця та її наставника Каленського В.С.

40-річний ювілей: від школи – до колегіуму

Воскресенье15:32

40-річний ювілей: від школи – до колегіуму

Школа – місце, куди ми повертаємось знову і знову. Нехай іноді лише у спогадах, але повертаємось. Обов’язково. Бо це – наш другий дім, країна безтурботного і щасливого дитинства.

Такою домівкою стала для тисячі її випускників і 10 школа, яка нещодавно відзначила свій 40-річний ювілей. І нехай зараз вона гордо йменується «Коростенським міським колегіумом», її традиції не змінилися.

Тож не дивно, що 30 січня, з самого ранку випускники поспішали до своєї «десятої», щоб пройтися шкільними коридорами, зазирнути до рідних класів, зустрітися з друзями і педагогами, згадати минуле. Цього дня школа перетворилася на яскравий дитячий малюнок. Крім того, приємним подарунком для випускників стала галерея їхніх давно забутих, але таких зворушливих фото їхнього шкільного життя.

Далі на гостей чекало незабутнє свято у Міському будинку культури. Теплі слова, зворушливі номери, ностальгічні слайди та відео не залишили байдужими жодного з присутніх. Привітати колектив школи завітали і почесні гості: міський голова міста Коростеня Володимир Васильович Москаленко, депутат Верховної ради України Арешонков Володимир Юрійович, завідуюча Міським відділом освіти Краснокутська Алла Володимирівна, ректор Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти учителів, доктор педагогічних наук, професор Смагін Ігор Іванович, директор Коростенського заводу теплотехнічного обладнання, випускник школи Головійчук Олег Сергійович, педагоги-ветерани.

З щирою промовою виступив і директор школи, Леонід Степанович Демчук. До речі, саме завдяки старанням цієї наполегливої людини, у 2014 році,  школа отримала статус школи нового типу – колегіуму. І це не дивно! Адже у навчальному закладі працюють натхненні і віддані своїй праці вчителі, його учні є постій ... Читать дальше »