« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 49 50 »

Методична панорама

Колегіанти вирішили допомогти притулку для тварин

Ми у відповіді за тих, кого приручили.  Тому наприкінці року колегіанти вирішили допомогти притулку для тварин. Вони принесли теплі речі для собачих буд, крупи, а також було зібрано за ініціативи колегіального парламенту та волонтерів класів 760 гривень, на які було куплено усе необхідне: цвяхи, лопати, ліхтарик для нічного чергування тощо. Сподіваємось, що нашою маленькою допомогою ми покращили життя нашим   меншим друзям.

«В хату входить коляда»

«В хату входить коляда» - виставка малюнків наших найменших учнів! Малюки залюбки намалювали свої враження від свят.

Колядка

15 січня, у перший день навчання після зимових канікул, учнів, учителів та гостей колегіуму зранку
зустрічали колядники з святковою програмою «Дозвольте, пане господарю, заколядувати». Нехай же
усі віншування здійсняться!

Воскресенье15:13

Вітаємо переможців обласного конкурсу творчих робіт

«Житомирщина – моя мала Батьківщина» -

Боровкова Нікіту та  вчителя-консультанта Шелюк Ларису Анатоліївну

Нещодавно 4-Б клас їздив на екскурсію до м. Києва.

Нещодавно 4-Б клас їздив на екскурсію до м. Києва. Ми відвідали Національний науково-природничий музей та океанаріум.

В музеї природи ми прослухали екскурсовода по залу зоології. Нам найбільше сподобалась  розповіді про підводний світ. І взагалі ми дізнались багато нового і  цікавого.

В океанаріумі ми познайомились з різноманітними видами морських та океанських жителів. Тут нас  вразив скляний водний тунель. Було дуже захоплююче, коли над головою пропливають  акули, скати, черепахи,риби. Також були й відкриті акваріуми з мешканцями підводного світу. Загальні враження від океанаріуму надзвичайні.

Ми з нетерпінням будемо  чекати наступну екскурсію, яку організують вчителька і батьки.

добавлено в категорию Анонс | 0 Комментариев »

Стрільба з малокаліберної гвинтівки

Переможець обласних змаганнь зі стрільби з малокаліберної зброї присвячені до Дня Збройних Сил України - Кобилинський Артем та тренер Ісмаілов Олег Аласович