« 1 2 3 4 5 ... 37 38 »

міжнародний фестиваль "Марафон талантів"

Вітаємо з 2 місцями у Міжнародному фестивалі «Марафон талантів», який проходив дистанційно у м.Відень Кот Катерину (5-а клас), а також вокальну групу 7-х класів «Мережечка». Вчитель - Жданов Олексій В'ячеславович

Олімпіада з географії

​​​​​​​Вітаємо Будяківського Олександра, учня 8-б класу, з перемогою в олімпіаді з географії. Також наші вітання наставниці та вчительці Сашка- Шелюк Ларисі Анатоліївні!

Гурток «Лялька-мотанка»

Дорогі ліцеїсти, запрошуємо вас на гурток «Лялька-мотанка», який проводить вчителька технологій Будішевська Олена Євгенівна. Записуйтесь та творіть традиційні українські обереги власноруч!

Олімпіада з німецької мови

Воскресенье14:29

Вітаємо наших призерів Всеукраїнської олімпіади з німецької мови: Самійленко Сніжану (10Б клас) - ІІ місце, Соколовську Ольгу (10Б клас, виступала за 11 клас) - ІІ місце, Бондарчук Маріанну, ученицю 9А класу - ІІІ місце! Вчитель учениць - Субіна Наталія Миколаївна. Пишаємося!

Чемпіонат області з боксу

Вітаємо учня 8-б класу, Сичевського Назара з перемогою у чемпіонаті Житомирської області з боксу! Так тримати!

День української писемності та мови в ліцеї пройшов, як завжди, піднесено, патріотично, з цікавими тематичними заходами. Традиційним в цей день був і дрес-код ліцеїстів - вишиванка.

БІЛЬШЕ ФОТО

Олімпіада з інформатики

Суббота17:12

Вітаємо наших призерів Всеукраїнської олімпіади з інформатики: Кучера Ярослава, учня 10Б класу, з І місцем (вчителька Стретович Марина Віталіївна), а також Дідківського Дмитра, учня 9А класу, з ІІІ місцем ( вчитель Каленський Віктор Степанович). Пишаємося!

Олімпіада з української мови та літератури

Вітаємо Драч Анну, ученицю 8-б класу, з 1 місцем у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури. Також наші вітання Жмаченко Наталії Володимирівні- вчителю та наставнику Анни

Шкільна бібліотека скликає друзів!!!

Минулого тижня відбулося знайомство першокласників з бібліотекою ліцею. Посвята в читачі стала для молодших школярів незабутнім першим кроком до самостійного читання та до нових зустрічей з цікавими книжками.

КОНКУРС НА ПОСАДУ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора

Коростенського міського ліцею №10 Житомирської області

Підстава