Акції «16 днів проти насильства»

З 21 листопада по 9 грудня в міському ліцеї №10 з вихованцями проводилися заходи в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Так, психолог та соціальний педагог провели бесіди у колі, тренінги, години спілкування, дискусії на теми: «Торгівля людьми. Життя на продаж» (7-мі класи), «Сім’я – простір без насильства” (9-ті класи), «Світ без насилля» до міжнародного дня усунення насильства проти жінок (10-ті класи), «Ми дружні і ми – проти булінгу» (2, 3 класи), «Чому паління шкідливе?» (5-ті класи), «Твори добро на радість людям» (4-ті класи), «Булінг, кібербулінг – як запобігти насильству» (6-ті класи). Учні 1Б класу долучилися до виставки дитячих робіт «Моя щаслива сім’я». Діяв також інформатор "Сім'я - простір без насильства". Для учнів 1-4 класів було проведено п'ятихвилинки "Правовий букварик". Почала діяти також "Скринька довіри".

БІЛЬШЕ ФОТО

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 89 | Додав: Manka4370 | Рейтинг: 0.0/0