Всеукраїнський рейд –місячник «Увага! Діти на дорозі»

Фотозвіт

У вересні вже традиційно проходить Всеукраїнський рейд –місячник «Увага! Діти на дорозі», який покликаний нагадати дітям про надзвичайну важливість дотримуватись правил дорожнього руху та безпечного перебування на вулиці. Долучилася до проведення рейду і наша бібліотека, створивши для своїх користувачів тематичну виставку-інсталяцію . На бібліотечний захід завітали шестикласники КМК №10, які відповідали на питання вікторини «Наш друг дорожній рух», демонстрували та обговорювали свої малюнки та з захопленням грали в настільну гру «Світлофор».

День Миру у міському колегіумі

Фотозвіт

Флешмоб «Мирна планета». Учні готували долоньки-прапорці різних країн та прикрашали ними зображення нашої планети, даруючи побажання миру, щастя і добра!