Завершився Тиждень шкільного активізму #СпільноСильно

Більше фото

Завершився Тиждень шкільного активізму #СпільноСильно та не завершуються добрі справи нашої команди! Впевнені, ми досягли своєї мети- звернули увагу громадськості на діток з особливими потребами і зуміли подарувати їм трішки свого тепла і турботи! Дякуємо усім небайдужим, хто долучився до проєкту, організаторам #mriemotadiemo, Інклюзивно-ресурсному центру, нашим малятам- учням початкових класів! Обіцяємо: будемо і надалі дарувати радість і щирі емоції тим, хто цього потребує. Адже світло- у кожному з нас!

35-ті роковини катастрофи на ЧАЕС

Більше фото

В Україні сьогодні проходять пам’ятні заходи до 35-х роковин катастрофи на ЧАЕС.

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі.

Чорнобиль – це не лише велика трагедія, а й символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків.

Про сьогоднішній пам'ятний день учні початкових класів багато дізналися на виховних годинах та годинах пам'яті, а учні 5-11 класів - на онлайн-заходах: «Ніколи не забудемо Чорнобильську трагедію», «День пам'яті Чорнобильської трагедії», «Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС», «Пам’ятаємо і вшановуємо. До Дня пам’яті трагедії на ЧАЕС» переглядали казку " Атом і Атон", відео "Дзвони Чорнобиля», малювали тематичні малюнки, здійснили віртуальну екскурсію в Національний музей «Чорнобиль» тощо. У холі діяв тематичний інформатор, у бібліотеці – виставка літератури та фотоматеріалів «Чорне крило Чорнобиля».

Пам’ятаймо Чорнобильський квітень!

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде!

Аварія на ЧАЕС

Пам’ятаймо Чорнобильський квітень!

Хай стане мир міцнішим у стократ,

Хай над землею чисте небо буде.

Чорнобиль – попередження, набат,

Його уроків людство не забуде!

Вітаємо Шишук Катерину

Вітаємо Шишук Катерину, ученицю 8А класу, яка у складі збірної команди Житомирської області з голболу стала срібним призером на Чемпіонаті України! А також вітаємо її тренерів Мороз Світлану та Ходаківського Сергія!