Міжнародний День Землі

Більше фото

22 квітня відмічається Міжнародний День Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що наша планета унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

І учні колегіуму взяли активну участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі. Малюки переглянули мультфільм "День народження Землі", також пройшли у класах виховні години на теми: «Ми любимо свою планету», «Земля - наш дім», інформаційна хвилинка "Бережи планету!"; активними були учні і під час флешмобу «Не зірви, не знищуй... Обіцянки планеті», виготовляли поробки "Землі болісно та Землі радісно".

У планах – участь у акції «Зелене подвір’я».

Дбаймо про нашу планету разом! Бережімо й примножуймо її красу та багатства! Будьмо екофрендлі!

Четвертий день проєкту #СпільноСильно

Більше фото

Четвертий день проєкту #СпільноСильно Наша команда вирішила звернути увагу громадськості на діток з особливими потребами і подарувати їм трішечки турботи і тепла. Дякуємо учням початкових класів за чудові сонечка, які вирушають дарувати світло особливим діткам нашого міста