Воскресенье21:30

добавлено в категорию Шкільні новини | 0 Комментариев »

Вітаємо!

Воскресенье21:20

26 лютого 2016р. у міському Палаці культури ім.Т.Г.Шевченка відбулося нагородження переможців щорічного загальноміського відкритого рейтингу популярності “Гордість міста”. Приємно, що двох переможців подарував місту саме колегіум. Так, у номінації «Кращий освітянин» переміг Каленський Віктор Степанович, вчитель фізики та інформатики, а «Науковою надією міста» стала Тичина Валерія, учениця 11 класу. Щиро вітаємо їх та бажаємо творчого натхнення для нових звершень!

«Романтичний дискус»

Воскресенье15:33

Нещодавно у бібліотеці філіалу № 3 відбувся «Романтичний дискус» до 210-річчя від дня народження Левка Боровиковського. Учні 10-Б класу із захопленням слухали розповіді бібліотекарів про митця, розглянули виставку книжок та читали напам’ять і аналізували найкращі твори письменника)

8 Березня

Воскресенье15:27

Напередодні 8 березня учні колегіуму підготували для прекрасної половини навчального закладу справжнє свято) Теплі вітання з листівками, піснями, віршами та таночками наповнили святкову залу справжнім весняним настроєм))

Турнір серед дівчат ,,Кубок миру”

Воскресенье14:37

2 та 3 березня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону ,,Спартак” проходив міський турнір серед дівчат ,,Кубок миру”. Участь у змаганнях брали команди 5-9 класів з ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, міської гімназії, ЗОШ №5, ЗОШ №9, міського колегіуму та ЗОШ №11. За результатами змагань перемогу здобула ЗОШ № 2. На ІІ місці опинилась ЗОШ № 5, а третіми стали футболістки ЗОШ № 1. Чудову та захоплюючу гру показала команда футболісток міського колегіуму, посівши також ІІІ місце. Кращим гравцем турніру стала учениця міського колегіуму Корнійчук Діана. Кращим бомбардиром турніру сталу учениця ЗОШ № 1 Васьківська Юлія. А кращим воротарем турніру було визнано ученицю міського колегіуму Шевченко Євангеліну. Вітаємо переможців.