14:37
Турнір серед дівчат ,,Кубок миру”

2 та 3 березня у фізкультурно-оздоровчому комплексі стадіону ,,Спартак” проходив міський турнір серед дівчат ,,Кубок миру”. Участь у змаганнях брали команди 5-9 класів з ЗОШ №1, ЗОШ №2, ЗОШ №3, міської гімназії, ЗОШ №5, ЗОШ №9, міського колегіуму та ЗОШ №11. За результатами змагань перемогу здобула ЗОШ № 2. На ІІ місці опинилась ЗОШ № 5, а третіми стали футболістки ЗОШ № 1. Чудову та захоплюючу гру показала команда футболісток міського колегіуму, посівши також ІІІ місце. Кращим гравцем турніру стала учениця міського колегіуму Корнійчук Діана. Кращим бомбардиром турніру сталу учениця ЗОШ № 1 Васьківська Юлія. А кращим воротарем турніру було визнано ученицю міського колегіуму Шевченко Євангеліну. Вітаємо переможців.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 363 | Додав: виктор | Рейтинг: 0.0/0