Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин у колегіумі відзначили весело та цікаво. Різні заходи об'єднали колегіантів у думці, що ми відповідаємо за тих, кого приручили. Для учнів 3-4 класів пройшов розважально-виховний захід "Вертляві вухастики"; учні 1-2 класів взяли активно участь у онлайн-фотовиставці "Симпатичні істоти"; про своїх домашніх улюбленців учні 5-7 класів розповіли у малюнках на тему "Що моя тваринка сказала би про мене"; у 3А та 4В класах учні виготовили колажі "Улюбленці нашого класу"; учні 5Б класу вивісили на подвір'ї закладу годівнички; у класах пройшли також Уроки доброти та тематичні виховні години.

Учні зрозуміли, що потрібно мати чуйне і добре серце, щоб знайшлося в ньому місце вусатому, вухатому, пухнастому другові!