Бесіди з працівниками поліції

Сьогодні до учнів ліцею знову завітали представники поліції, Волковська Олена Іванівна (старший інспектор сектору ювенальної превенції Коростенського РУП) та Баранівський Павло Сергійович (лейтенант поліції, інспектор сектору ювенальної превенції Коростенського РУП). З учнями 5А та 9Б класів були проведені бесіди на правову тематику, учнів 9Б класу було ознайомлено також із умовами вступу до лав поліції. Дякуємо за такі потрібні та змістовні розмови з нашими вихованцями!

16 днів проти насильства

В рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства" до молодших учнів ліцею завітали прокурор Коростенської окружної прокуратури Лисич Лариса Юріївна, старший інспектор сектору ювенальної превенції Коростенського РУП Волковська Олена Іванівна та поліцейські сектору реагування патрульної поліції. Вони провели з учнями бесіду щодо недопущення випадків насильства, розповіли про наслідки неправомірних дій стосовно іншої людини.