Олімпіада з хімії

Вітаємо призерів олімпіади з хімії: Гілевського Владислава (11-а клас) - І місце, Кучера Ярослава (10-б клас) - І місце (вчителька- Сахарова Ольга Миколаївна), Драч Анна (8-бклас) – ІІІ місце (вчителька Яценко Іванна Сергіївна). Бажаємо успіхів та подальших перемог в обласному турі олімпіади

Міжнародний мовно-літературний конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка!

Вітаємо призерів ІІ етапу ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Шевченка! Диплом ІІ ступеня - Клименко Аріна, учениця 7-а класу (вчителька Тиць Галина Петрівна), Дипломи ІІІ ступеня - Лісовський Кирил, 6-а клас (вчителька Степанчук Катерина Михайлівна) та Драч Анна, 8-б клас (вчителька Жмаченко Наталія Володимирівна)

День гідності й свободи

21 листопада, у День гідності й свободи, ми закликаємо усіх небайдужих пов'язати жовту стрічку, щоб підтримати українців, що чинять опір на окупованих територіях! Викладай у соцмережі фото з нею та хештегом #ЖовтаСтрічка, позначай @kmlyceum10 та заяви усім: українці- сильні, бо разом!