« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 37 38 »

Змагання з волейболу

Воскресенье10:47

Другий рік поспіль волейболісти нашого колегіуму виривають перемогу у боротьбі з командами міста!) Тож вітаємо Воробйова Євгена, Кімарського Дениса, Лісовського Владислава, Мяновського Артема, Нагорного Івана, Редчиця Назарія, Тичину Ігоря, Угнавого Едуарда та всіх тренерів і вчителів, що причетні до цього успіху!))

Змагання зі стрільби з пневматичної гвинтівки

Воскресенье10:40

Учні колегіуму взяли участь у змаганнях зі стрільби з пневматичної гвинтівки, присвячених 27-й річниці з Дня виведення військ з Афганістану. Команда у складі Кльоца Володимира, Косинського Владислава та Полещук Юлії зайняла почесне 2 місце серед учасників шкіл міста. Крім того, Полещук Юлія здобула перемогу в особистому заліку серед дівчат. Тож вітаємо переможців та їх наставника Ісмаїлова Олега Аласовича та бажаємо подальших спортивних успіхів!)

Тиждень учнівської творчості «Чарівні акварелі»

Воскресенье10:17

З 8 по 12 лютого у колегіумі проходив Тиждень учнівської творчості «Чарівні акварелі».

На учнів та гостей  чекало безліч різноманітних заходів творчого спрямування. Так, усіх приємно вразила художня виставка учнівських робіт "Вернісаж талантів". А День колекціонера, взагалі, став справжнім відкриттям! Ніхто й не здогадувався, що в колекціях наших учнів і вчителів є такі цікаві експонати.

І, звичайно ж, яскравим завершенням тижня творчості став майстер-клас "Малюймо разом!", під час якого сотнями долоньок було створено композицію "Сила - в єдності!"

Впевнені, що після такого барвистого тижня кожен знайде час творити і наповнить життя яскравими барвами!

Детальніше - http://vk.com/korkolegium

Канікули 4А

Учні 4-А класу разом з батьками та вчителем Лісовською Аллою Анатлоліївною нещодавно побували на екскурсії в місті Житомирі.
Вихованці відвідали ремісничий музей, де познайомилися з історією українського ремісництва, побували на Житомирському міському телебаченні, де познайомилися з роботою журналістів, режисерів, телеведучих. Завершили свою поїздку в музеї космонавтики імені С. П. Корольова, де ознайомилися з історією вітчизняної космонавтики,
День видався цікавим та насиченим!

Фотозвіт ви можете переглянути за посиланням у фотоальбомі.

Воскресенье18:26

10 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з географії. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Тичина Валерія, учениця 11 класу,  отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Шелюк Ларису Анатоліївну, яка підготувала призера обласної олімпіади.

Воскресенье18:22

9 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з фізики. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Тичина Валерія, учениця 11 класу,  отримала диплом ІІІ ступеня,  Вітаємо Каленського Віктора Степановича, який підготував призера обласної олімпіади.

Канікули 6-Б

Воскресенье18:14

Зимові канікули! Чудовий час для відпочинку і здійснення мрій! Хто в дитинстві не мріяв бути космонавтом? Та майже кожен! Учні 6-Б класу мали змогу на канікулах доторкнутися до своєї мрії, побувавши на екскурсії в музеї космонавтики ім. С. Корольова в м. Житомирі. Продовжили свій відпочинок на яскравій льодовій арені. Пізнання нового, яскраві враження, весело проведений час - все це учні привезли з собою додому.

Фотозвіт ви можете переглянути за посиланням у фотоальбомі.

6 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з історії. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях.  Шолупата Анна, учениця 8 класу,  отримала диплом ІІ ступеня. Вітаємо Бовкунову Лідію Петрівну , яка підготувала призера обласної олімпіади.

Бажаємо подальших успіхів!

5 січня проходив ІІІ етап Всеукраїнської  олімпіади з української мови та літератури. Учасників олімпіади гостинно зустріло м. Житомир. Учні нашого колегіуму успішно виступили на змаганнях. Дорфман Олена, учениця 11 класу отримала дипломи ІІ ступеня. Вітаємо Атаманчук Світлану Іванівну , яка підготувала призера обласної олімпіади.