« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 37 38 »

Вітаємо переможців!!!

23 листопада команда Коростенського міського колегіуму здобула І місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків. Вітаємо переможців:

• Вознюк Денис (10 клас)
  • Бабич Нікіта (10 клас)
  • Сердюк Богдан (10 клас)
  • Семенець Денис (10 клас)
  • Корсун Тарас (8-А клас)
  • Шуляренко Артем (8-Б клас)
  • Мельник Павло (8-А клас)
  • Кучер Денс (8-А клас)
  • Дідківський Андрій (8-А клас)
  • Романчук Богдан (8-А клас)
  • Піменов Олександр (7-А)

ТРЕНЕР МОРОЗ СВІТЛАНА ЄВГЕНІЇВНА

Конкурс з енергоменеджменту

24 листопада в залі засідань Коростенського міськвиконкому відбувся конкурс  учнівських проектів з енергозбереження та енергоефективності. Колегіум представив також свій проект «Енергоефективність та водозбереження для сталого розвитку». Автори - Сергієнко Діана та Прищепчук Анна, учні  10 класу. Керівник - Білоус Світлана Анатоліївна.

Приємно, що проект отримав схвальні відгуки членів журі як найзмістовніший. Автори отримали цінні подарунки: подяки, подарунковий сертифікат на 500 грн. магазину «Фокстрот», сертифікат на відвідування кінотеатру «Прем’єра», енергозберігаючі лампи, канцелярські прилад та солодощі.

Сподіваємось, що розумні поради наших дослідниць будуть втілені в життя і витрати енергії та води стануть в колегіумі та у родинах мешканців нашого міста меншими.

Дякуємо нашим норвезьким друзям!

27 жовтня 2017 року норвезька місія «Віра. Надія. Любов» передала нашому закладу благодійний подарунок від норвезьких учнів  - 11 сучасних ноутбуків для учнів початкової школи. Адміністрація колегіуму, вчителі, батьки та учні висловлюють глибоку та щиру подяку дітям Норвегії за такий необхідний подарунок. Любов і добро не мають кордонів, обмежень часом і простором. Дякуємо вам за ваші добрі  справи.

День української писемності та мови.

Традиційно в Коростенському міському колегіумі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. З нагоди цього свята багато вчителів та учнів прийшло в цей день у вишиванках. У фойє діяла арт виставка робіт учнів колегіуму «Мовою пензля і олівця юного митця». Учні 4-х класів взяли участь у читацькому флешмобі «Ми любимо українську мову!». Літературно-музична композиція «Нова доба нового прагне слова» зібрала в актовому залі чимало слухачів. Учні зі сцени декламували вірші, інсценували уривки з творів сучасних письменників, а також виконували сучасні українські пісні. Крім того, за традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися учні колегіуму.

Шкірянй м'яч

... Читать дальше »

Акція "Запобігти. Врятувати. Допомогти"

Акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти" провела для учнів колегіуму Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Вітаємо наших зірочок з І місцем у конкурсі екологічних агітбригад "Земля наш спільний дім".  Ви - найкращі!

Екскурсія

Київ-Бровари . Пізнавальна екскурсія у музей ІІ світової війни, смачна подорож виробництвом заводу «Кока-Кола Беверіджиз Україна» та, звісно ж,  Було весело!