День української писемності та мови.

Традиційно в Коростенському міському колегіумі відбувається низка заходів, приурочених до святкування Дня української писемності та мови. З нагоди цього свята багато вчителів та учнів прийшло в цей день у вишиванках. У фойє діяла арт виставка робіт учнів колегіуму «Мовою пензля і олівця юного митця». Учні 4-х класів взяли участь у читацькому флешмобі «Ми любимо українську мову!». Літературно-музична композиція «Нова доба нового прагне слова» зібрала в актовому залі чимало слухачів. Учні зі сцени декламували вірші, інсценували уривки з творів сучасних письменників, а також виконували сучасні українські пісні. Крім того, за традицією, у цей день транслювався Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, до написання якого долучилися учні колегіуму.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 390 | Додав: Manka4370 | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: