Атестація

.Більше фото

На весняних канікулах учні відпочивають, а педагоги колегіуму працюють над підвищенням свого методичного та професійного рівня. Так, 18 березня відбувся «Аукціон педагогічних ідей», на якому вчителі обмінялися досвідом та продемонстрували свій фаховий рівень, творчість, надбання, поділилися педагогічними знахідками у викладанні своїх предметів. Теми для аукціону були дуже цікавими та актуальними: «Розвиток критичного мислення на уроках історії» (Будзинська Таїса Ростиславівна), «Нові форми роботи з батьками. Батьківські чаювання» (Кучер Олена Миколаївна), «Розвиваючі вправи на уроках в НУШ» (Семененко Леся Миколаївна), «Реалізація концепції «навчання через дію» у проєктній діяльності учнів 4-класів» (Пилипчук Ніна Михайлівна), «Ранкова зустріч» (Каськевич Тетяна Іванівна), «Використання фейсбук-сторінок на уроках літератури. Актуально: вивчаймо зміни в українському правописі» (Заєць Ольга Юріївна), «Методи і прийоми аналізу й закріплення вивченого матеріалу на уроках української мови та літератури» (Жмаченко Наталія Володимирівна), «Використання інтернет-ресурсів та засобів на онлайн-уроках математики» (Сидоренко Світлана Іванівна), «Використання ігрових технологій в НУШ» (Кравець Тетяна Миколаївна).

Впровадження цікавих сучасних інноваційних методик викладання в освітній процес – вимога сьогодення! Переконані, що такий обмін досвідом спонукатиме до подальшої самоосвіти педагогів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 151 | Додав: Manka4370 | Рейтинг: 0.0/0
Имя *: