Увага! Діти на дорозі!

Повний фотоархів

Щороку протягом вересня у колегіумі проходять тематичні заходи «Увага! Діти на дорозі!». Головною метою їх проведення є запобігання нещасним випадкам на дорогах за участю дітей.

Так, щоб нагадати вихованцям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели Єдиний урок «Правила поведінки на дорозі». Також колегіанти із задоволенням взяли участь у Вуличному стріт-арті «Безпека пішохода». Деякі класи активно брали участь у вікторині «Я - зразковий пішохід».

Інформаційна хвилинка «Дорога до колегіуму», яку провели педагог-організатор та соціальний педагог у всіх початкових класах, пройшла із захопленням та цікаво.

Під час уроків малювання у «зеленому класі» на тему «Безпека дорожнього руху – запорука життя» діти закріпили знання про правила дорожнього руху, безпечну поведінку на вулиці.

Такі заходи допомагають виховати у колегіантів почуття відповідальності за власне життя та життя інших.

Бережіть себе! Пам’ятайте, що зважена поведінка пішохода і водія – запорука безпечного перебування на дорозі!