КОРОСТЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОЛЕГІУМ продовжує НАБІР ДО 1 КЛАСУ НА 2020-2021 навчальний рік

КОРОСТЕНСЬКИЙ МІСЬКИЙ КОЛЕГІУМ

продовжує

НАБІР ДО 1 КЛАСУ НА 2020-2021 навчальний рік

Відповідно до законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», постанови  Кабінету Міністрів України від 11.03. 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2»,  наказів   Міністерства      освіти і науки     Українивід 16.04.2018 року   № 367 «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів для здобуття повної загальної середньої освіти»змінено  термін подання заяв на зарахування дітей до  закладів загальної середньої освіти по 15 червня  2020 року. У період карантину пропонуємоприйом заяв на зарахування до закладів загальної середньої освіти здійснювати електронною поштою у сканованій формі на адресу колегіуму   kmk10kor17@ukr.netз поміткою «Документи до 1 класу».

Продовжити  прийом оригіналів документів на зарахування дітей до закладу загальної середньої освіти міста Коростеня в 2020/2021 навчальному році для здобуття освіти, визначених Порядком, після припинення карантинурежиму надзвичайної ситуації безпосередньо у колег ... Читать дальше »