Пташина

Наші учні -  турботливі та чуйні до тварин. На  території колегіуму діють пташині їдальні, виготовлені нашими вихованцями та їхніми батьками. Тому пернаті – часті гості на нашому подвір’ї.

22 січня – День соборності України.

22 січня – День соборності України. Цій знаменній для держави даті була приурочена інтелектуальна гра для учнів  8-х та 9-х класів «Моя країна – Україна». Цікаві та пізнавальні рубрики гри закріпили та збагатили знання вихованців про рідний край та його самобутність. Вітаємо команди-переможці: команда «Україна в серці» (8-а клас), команда «Чорноморці» (9-а клас) та команда «Українські карасики» (9-б клас).

Ігри на свіжому повітрі.

Ігри на свіжому повітрі на Водохреща пройшли неймовірно весело!))) Діти активно ліпили різноманітні фігури зі снігу, створюючи снігове містечко навколо колегіуму.

Методична панорама