Інноваційний  урок  з  фізкультури.

15 грудня у спортивному залі міського колегіуму, за сприянням Житомирської обласної федерації футболу, відбувся Відкритий урок футболу для учнів 4-6 класів. Урок проводив переможець Всеукраїнського конкурсу ,,Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу” Твардовський Віктор Олександрович. Під час уроку діти, у цікавій та креативній атмосфері, отримали базові знання та навички з футболу, а також просто цікаво, пізнавально та весело провели час. Глядачами захоплюючого уроку стали вчителі фізичної культури шкіл міста. Для закріплення базових знань про футбол, вчитель використовував інноваційні технології, а наприкінці уроку найактивніші учні отримали пам’ятні сувеніри. Слід зазначити, що весь інвентар, який використовувався під час проведення уроку, був подарований міському колегіуму Житомирською обласною федерацією футболу. Маємо надію, що це не останній такий захід, який проводиться у нашому місті.

День Святого Миколая

19 грудня – найочікуваніший день для малечі – День Святого Миколая.  У цей день кожен повинен відчути тепло, радість, підтримку. Наша колегіальна родина вирішила бути помічниками Святого Миколая та принести гарний настрій і допомогу тим, кому вона найбільше потрібна. Тому влаштували свято дітям з центру «Віра. Надія. Любов». Усі долучилися до благодійної акції по збору речей, канцелярії, іграшок та грошей на солодощі. Учні 5-Б класу підготували для діток справжнє дитяче святкове театралізоване дійство. Дітям запам’яталось свято піснями, іграми, таночками. «МиколайМиколай, ти до нас завітай!» – співали діти. І  він  дійсно прийшов, подарувавши дітям святковий настрій та дитячу радість.