СНІД

У Міжнародний день боротьби зі СНІДом у нашому закладі пройшла соціальна акція «Червона стрічка». Учні та вчителі колегіуму прикріпили червоні стрічки до свого одягу – символ толерантного ставлення до інфікованих людей та символ боротьби з глобальною епідемією хвороби. Було проведено також конкурс плакатів «Молодь проти СНІДу», у якому взяли участь учні 5-11 класів. У вестибюлі діяв тематичний інформаційний стенд. СНІД – світова проблема, і бути небайдужими – наш обов’язок!

Змагання зі стрільби з пневматичної зброї присвячені до Дня Збройних Сил України

30 листопада відбувся міський етап змагань зі стрільби з пневматичної зброї присвяченої до Дня Збройних Сил України. Учні Коростенського міського колегіуму гідно представили наш освітній заклад - ІІ загальнокомандне місце.

Вітаємо призерів:

Кобилінський Артем (ІІ місце в особовому заліку)

Шевченко Євангеліна (ІІІ місце в особовому заліку)

Тренер ІСМАІЛОВ ОЛЕГ АЛАСОВИЧ