Вітаємо переможців!!!

23 листопада команда Коростенського міського колегіуму здобула І місце у міських змаганнях з баскетболу серед юнаків. Вітаємо переможців:

• Вознюк Денис (10 клас)
  • Бабич Нікіта (10 клас)
  • Сердюк Богдан (10 клас)
  • Семенець Денис (10 клас)
  • Корсун Тарас (8-А клас)
  • Шуляренко Артем (8-Б клас)
  • Мельник Павло (8-А клас)
  • Кучер Денс (8-А клас)
  • Дідківський Андрій (8-А клас)
  • Романчук Богдан (8-А клас)
  • Піменов Олександр (7-А)

ТРЕНЕР МОРОЗ СВІТЛАНА ЄВГЕНІЇВНА

Конкурс з енергоменеджменту

24 листопада в залі засідань Коростенського міськвиконкому відбувся конкурс  учнівських проектів з енергозбереження та енергоефективності. Колегіум представив також свій проект «Енергоефективність та водозбереження для сталого розвитку». Автори - Сергієнко Діана та Прищепчук Анна, учні  10 класу. Керівник - Білоус Світлана Анатоліївна.

Приємно, що проект отримав схвальні відгуки членів журі як найзмістовніший. Автори отримали цінні подарунки: подяки, подарунковий сертифікат на 500 грн. магазину «Фокстрот», сертифікат на відвідування кінотеатру «Прем’єра», енергозберігаючі лампи, канцелярські прилад та солодощі.

Сподіваємось, що розумні поради наших дослідниць будуть втілені в життя і витрати енергії та води стануть в колегіумі та у родинах мешканців нашого міста меншими.